משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

השילוב הנכון בין איפור לתכשיטים

השילוב הנכון בין איפור לתכשיטים חשוב בכל יציאה לאירוע שבו נהוג לענוד תכשיטים מיוחדים, ובמיוחד ביום החתונה שלך. אם תדעי לעשות זאת נכון לערב הכלולות תוכלי ליישם את התובנות הללו גם לאירועים אחרים שבהם תשתתפי לאורך חייך. שילוב של איפור ותכשיטים לא תמיד מלאכה קלה היא. לא כל אחת התברכה בחוש אסתטי מפותח ואין בכך כל בושה. מי שמעוניינת תמיד תוכל להיעזר במאפרת מנוסה שיש לה חושים של סטייליסטית או בסטייליסטית מקצועית.

ערב החתונה נחשב בעיני בנות רבות כיום החשוב בחייהן. כדי לעמוד בציפיות שלכן מעצמכן ביום זה מושקעים מחשבה, כסף ומאמצים רבים כדי להיראות הכי טוב שאפשר. רוב הכלות משקיעות זמן ניכר בבחירת השמלה והנעליים, בעיצוב השיער, איפור ותכשיטים תואמים. השילוב הנכון בין כל המרכיבים הללו יאפשר לך להיראות במיטבך, בצורה האהובה עלייך שתקרין על כל הסביבה ותונצח בתמונות החתונה הרבות שלך.

על השילוב שבין תכשיטים ואיפור

רבות נכתב על שילוב שבין איפור, שיער ושמלה לחתונה, אבל שילוב שבין איפור לתכשיטים אינו פחות חשוב. ממש כפי שהמאפרת מחליטה על גווני האיפור בהתאם למבנה פנייך, גוון עורך, צבע עינייך ושיערך, כך יש להתייחס לענידת התכשיטים ובהתאמה לאיפור שמותאם מצידו לכל השאר. איפור חיוור ותכשיטים נוצצים לא הולכים יחד. בכל צילום שלך יראו אלה פחות דרמטיים ופחות רומנטיים. כדי להגיע לשילוב הנכון מומלץ להעזר באשת מקצוע בעלת טעם טוב ונסיון רב בתחום.

כיצד לבחור תכשיטים ואיפור

אם את נעזרת במעצב שמלות כלה לבחירת שמלת הכלולות שלך תוכלו לקבל הדרכה ועצות שיעזרו לך להתאים את האיפור לתכשיטים ואת שני אלה לשמלה ולשיער שאת מתכוונת לעשות ליום החתונה. מומלץ לנסות כמה סגנונות איפור כדי לגבש את הסגנון שיהיה המתאים ביותר לבחירת התכשיטים שלך. ניסיונות אלה חייבים להיעשות גם מצד התכשיטים כדי לראות איזה תכשיט נראה טוב יותר עם האיפור והשמלה. יש בנות שמקבלות תכשיט מתנה ליום הכלולות מסבתא או מקרובת משפחה שמעבירה לה תכשיט שעובר במשפחה כבר דורות ויש להתייחס אל תכשיט זה כאל חובה. במקרה כזה תצטרך המאפרת להתאים את האיפור לתכשיט הנתון והיא תוכל לדון עם מעצב השמלה ומעצבת שיער על מנת להתאים הכל יחד.

ישנן בנות הבוחרות שני סגנונות של תכשיטים לערב החתונה. האחד מוקפד ומורגש לחופה עצמה, ובמקרים אלה ניתן לענוד את התכשיטים המשפחתיים המחייבים, והשני יכול להיות הרבה יותר קל ונוח שמשמש לזמן שלאחר החופה, לאוכל ולריקודים.

תכשיטים ואיפור בעונות השנה השונות

גם בנושא האיפור ובחירת התכשיטים יש הבדל בין הקיץ לחורף. הקיץ מכתיב מראה קליל יותר בכל המרכיבים וכך גם לגבי האיפור ובחירת התכשיטים. החורף מכתיב מראה כבד יותר בצבעים חמים ומאפשר ענידת תכשיטים גדולים וכבדים יותר. בקיץ תרצי לשלב תכשיטים שיתאימו לאיפור הבהיר והאוורירי ואלה יהיו בהכרח עדינים וקלים יותר.

איפור

X