משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

טעויות איפור הנפוצות של הקיץ

הקיץ הישראלי מאופיין בימים לוהטים ובלחות, שבימים מסוימים מגיעה למימדי שיא. התחושה הכללית היא דביקה ומיוזעת, המזגנים פועלים מלוא העוצמה, והישראלי המורגל בימים כגון אלו, מתלבש בהתאם, בבגדים קלילים נושמים ואווריריים, מצויד במשקפי שמש, והנשים שבחבורה אוספות את שערן בהתאם. בנוגע לאיפור, דווקא כאן קיימות טעויות שכיחות בקרב הנשים, והן מתאפרות באופנים שלא הולמים את האקלים החם, הצבעים, והחומרים. אז מהן הטעויות הנפוצות של הקיץ בתחום האיפור?

איפור ערב לנערה בנשף סיום

הרבה מהאירועים בישראל כמו מסיבת סיום בית הספר, חתונות ואירועי ערב, נערכים בקיץ. איפור ערב שאינו מתאים לעונת הקיץ, עשוי להזיק יותר מאשר להחמיא  ולהעיב על שמחתה של הנערה במסיבת הסיום, המשמעתית עבורה, הכלה ביום החשוב בחייה ועוד.

ישנם מספר כללים שחשוב לזכור, ובכך להמנע מטעויות איפור נפוצות בקיץ. אז איך מאפרים עור שנוטה להזיע בקיץ?

1.      קרם הגנהחובה לפני הנחת האיפור למרוח קרם הגנה איכותי כדי להגן על הפנים מקרני השמש ולמנוע יובש ופיגמנטציה .

2.      מייקאפטעות נפוצה באיפור היא להשתמש במייקאפ בעל מרקם עבה ואבקתי ושימוש בפודרה לספוג את השומן שהעור מפריש . טיפת זיעה אחת, ועל הפנים נוצרת בלילה של אבקה וזיעה הנראית כמו בוץ. ההמלצה: השתמשי במייקאפ נוזלי נטול שומן שלא דורש איפור רב .

3.      גוון המייקאפ-טעות נפוצה היא להשתמש באותו גוון מייקאפ בהיר בו השתמשנו בחורף. בקיץ, גם אם לא הלכנו לים למטרות שיזוף, נחשף עור הפנים לשמש אפילו בהליכה ברחוב ובנסיעה ברכב  וגוון העור מתכהה. לכן ההמלצה היא לרכוש מייקאפ בגוון כהה  יותר מהרגיל לשימוש בחודשי הקיץ, ולוודא כי הוא מכיל מסנני קרינה.

            אם תרצי להסתיר כתמי פיגמנטציה  וכהויות מתחת לעיניים עלייך להשתשמש   במייק אפ כהה , מייק אפ בהיר רק ידגיש את הכהות .

4.      צלליות-טעות נפוצה באיפור קיץ הוא שימוש בצלליות בעלות גוון כהה ,רצוי להשתמש דווקא בגוונים בהירים המחמיאים לעור שהשתזף ונותנים נקודות של אור לפנים ואם נרצה להדגיש את העיינים מאוד מומלץ להשתמש בעפרונות וצלליות בגווני ירוק וכחול , צבעים אלו מאוד מחמיאים לאשה הישראלית בקיץ .

5.      איכות-טעות שכיחה ולא רק בחודשי הקיץ היא קניית מוצרי איפור שאינם באיכות טובה. מומלץ להשקיע אפילו פעם בעונה בחומרים איכותיים שישרדו היטב על עור הפנים,ויהפכו איפור ערב לנערה בנשף סיום או איפור כלה ביום חתונתה, וכך גם של חברותיה ובנות משפחתה, למושלם, יפה ועמיד לאורך כל הערב החם והלח.

המלצות נוספות

אירועים מיוחדים דורשים התייחסות מיוחדת. ההמלצה היא כי באירועים כאלו, להשתמש בשירותיה של מאפרת מקצועית, שתאפר את פניכן בצורה המתאימה ביותר, תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, ועם שימת דגש לעונת השנה, לסוג העור שלכן, ולטשטוש פגמים בעור מחד, והדגשת חלקים יפים בפנים, מאידך. רק מאפרת מקצועית, תוכל להשתמש בכל הכלים המקצועיים שברשותה, כל זאת תוך הקשבה מלאה לטעמכן והעדפותיכן האישיות. בכלל, איפור מקצועי, נותן מענה במקרים של איפור כלות או איפור לאירועים מיוחדים, ועם טכניקות ושיטות איפור, שלא כל אחת מכירה, ועם הבנת האירוע וגיל המאופרת. איפור נערה למשל, יקבל התייחסות שונה מאיפור אשה בוגרת יותר, והנערה תאופר בקלילות ובטבעיות רבה, כראוי לגילה.

X