משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

המדריך השלם לאיפור ערב

חלק ניכר מאיפור מקצועי מוקדש לאירועי ערב. הקושי באיפור ערב נובע מהבדלי תאורה, מסוגים שונים של אירועים ומהתאמה בין סוג האיפור לבין הטעם האישי. בתחום האיפור יש לכל קטגוריה מאפיינים ייחודיים. הנטייה היא להשתמש בצבעים כהים לאיפור ערב ותוך כדי גם להתאים את מוצרי הטיפוח לאווירה ולעור הפנים.

איפור ערב הוא מטבעו מתוחכם יותר. ראשית, חשוב להחליט איזה מראה רוצים להשיג ולהבין שלכל מראה יש מוצרי איפור אחרים. המראה הנוצץ מבוסס על שימוש במוצרי איפור צבעוניים, לעומת המראה המעושן שבו הדגש הוא על צלליות לעיניים ומסגרת לשפתיים. שנית, כדאי להתאים בין גוון העור וסוגו לבין מוצרי איפור ספציפיים. מי שעושה את צעדיה הראשונים בתחום האיפור יכולה לנסות כמה צבעים וצלליות ולבחור מה מתאים לה. כלל הברזל לאיפור ערב הוא להשתמש ביסודות יציבים: מייק אפ, קונסילר ועליהן פודרה עוד לפני מריחת הצבעים. כך שומרים על הפנים יבשות ולא לחות לכל אורך הערב והבילוי.

טיפים לאיפור עמיד

אי אפשר להשיג מראה של איפור מקצועי מבלי לשמור על עמידות. חשוב לשים לב לסוג התכשירים שבהם משתמשים ולקרוא את ההנחיות המופיעות על גבי האריזה. אסור לוותר על מייק אפ וכדאי להקפיד על בסיס בגימור מאט. מייק אפ נועד במסגרת איפור ערב להסתיר שקעים שחורים, כתמי פיגמנטציה, פצעים ואדמומיות. מומלץ להשתמש במייק אפ נוזלי נטול שומן ועדין ולבחור תכשירי איפור שכוללים בתוכם מעט סיליקון. זהו מייק אפ שלא דורש פיזור פודרה והוא יכול לשמש כקונסילר.

מתחת למייק אפ עדיף להניח שכבה עדינה בלבד של קרם לחות. אפשר גם להסתפק בסרום על מנת להשיג תוצאות דומות, מבלי ליצור עומס. יש להתחיל בהנחת המייק אפ באמצעות כריות האצבע, להגיע למרקם אחיד ולהמתין לייבוש השכבה הראשונה. לאחר מכן מנקדים את כרית האצבע במינון קטן ומניחים כקונסילר מתחת לעיניים. לצד המייק אפ רצוי להשתמש בפודרה שמקבעת את הבסיס ושומרת עליו ובמסקרה עמידה במים.

מה הקשר בין בילוי לסדנת איפור?

כל מי שעברה סדנת איפור אישית יכולה להעיד על ההבדלים בין הידע לפני ואחרי. איפור מקצועי מתחיל ברכישת ניסיון ומיומנות ואין תחליף לסדנה מקצועית. סדנה מן הסוג הזה מלמדת נשים וגברים בכל הגילאים כיצד להשתמש במוצרי איפור, איך לשלב בין תכשירי טיפוח וקוסמטיקה ובאיזה אופן ניתן להשיג מראה הרמוני. סדנת איפור אישית יכולה להיות מתנה נהדרת לחברה שחוגגת יום הולדת, או פינוק אישי לכל אישה שרוצה להשיג מראה זוהר ונוצץ.

איפור ערב משפיע על הדימוי העצמי. כל אישה יוצאת לעיתים קרובות לבלות, אך רק מעטות מנצלות את ההזדמנות על מנת לחטב את הפנים עם מוצרי איפור מקצועיים. לכן כדאי להשתמש בסדנת איפור ולהפיק ממנה תועלת מרבית.

X