משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

מוצרי איפור מומלצים – חובה בכל תיק איפור

עולם מוצרי האיפור והטיפוח מציע לנו אינספור מוצרים שונים, כאשר גם עבור כל מוצר בודד ניתן למצוא אינספור מותגים ויצרנים שונים המבטיחים לנו כי דווקא המוצר שלהם הוא הטוב והמתאים לנו ביותר.
על מנת לעשות סדר בבלגאן ולהבין מהם המוצרים הבסיסיים והחשובים ביותר שכדאי שיהיו לנו תמיד נסקור כאן את מוצרי האיפור המומלצים שחובה שיהיו בכל תיק איפור, מוצרים אשר יבטיחו כי תמיד יש לך את מה שאת צריכה על מנת להתאפר ולבצע תיקונים באיפור, ואשר להם ניתן להוסיף לאחר מכן מוצרים משלימים שונים.

מוצרי איפור המהווים בסיס הכרחי

נתחיל כמובן במוצרים הבסיסיים והחשובים ביותר, אשר בלעדיהם לא ניתן להתאפר כלל – דוגמה מצוינת לכך היא פודרה, מייק אפ וקונסילר. מוצרים אלו (או לפחות אחד מבין השלושה) תמיד הכרחיים על מנת להתחיל לבנות איפור טוב, כאשר בהתאם לעור הפנים שלך ולתנאי הסביבה, נבחר במוצר ספציפי. למשל, בזמן הקיץ כאשר הלחות באוויר גבוהה ואנו נוטות להזיע יותר, השימוש בפודרה הופך להיות כמעט בלתי נמנע.
מומלץ להחזיק אפילו שניים או שלושה גוונים של מייק אפ, פודרה או קונסילר בתיק האיפור, על מנת שיתאימו לכל סיטואציה, ויאפשרו לך לשלב ביניהם ולהשיג גוונים שונים.

ישנן שתי קטגוריות נוספות בהן כדאי שתמיד יהיו לך כמה מוצרי איפור בסיסיים בתיק – שפתיים ועיניים. שפתון בו את בדרך משתמשת, עיפרון לשפתיים ואף גלוסים שונים, במידה ואת נוטה להשתמש בהם. מדובר בסך הכל בכמה מוצרים קטנים בודדים שחשוב שתמיד יהיו בתיק האיפור. במקרה של העיניים מדובר במספר גדול יותר של מוצרים בסיסיים, דוגמת צלליות שונות ( כגון צללית גליטר ), עיפרון לעיניים, אייליינר ומסקרה.

כלי עבודה בסיסיים ואביזרים נלווים

המוצרים שהזכרנו מהווים בסיס הכרחי לכל תיק איפור, אך בסיס זה לא יהיה מושלם ללא כלי העבודה המתאימים המאפשרים לעבוד עם המוצרים הללו. שימוש בכלי עבודה לא מתאימים או לא טובים מספיק יהפכו את כל האיפור להיראות פחות טוב ומקצועי, וחבל..

מהם כלי העבודה והאביזרים הבסיסיים שכדאי שיהיו בכל תיק איפור? אחד הכלים הראשונים והחשובים ביותר הוא מברשות איפור טובות, ועדיף שיהיו כמה מברשות מכמה סוגים (מבחינת גודל, צפיפות וכו’). שימוש במברשת טובה ומתאימה יהפוך אוטומטית את האיפור לאסתטי ומקצועי יותר, גם אם מדובר באיפור בסיסי ומהיר שאת עושה “על הדרך”.
באופן דומה, גם מברשות עיניים ושפתיים מתאימות מהוות כלים בסיסיים וחשובים, כאשר מומלץ פשוט להשתמש במברשות שאת רגילה לעבוד עימן, ולוודא כי הן תמיד נמצאות בתיק האיפור שאיתך.
בנוסף למברשות, כדאי להחזיק כמה אביזרים נלווים שתמיד נוח שיש בסביבה – ממחטות נייר עדינות, מראה קטנה, מגבונים המיועדים להסרת איפור וגם קיסמים או מקלוני מסקרה קטנים.

כל אלו מהווים בסיס הכרחי וטוב לתיק האיפור. מעבר לכך, ניתן להוסיף מוצרי איפור שונים עימם את אוהבת לעבוד, אך חשוב לוודא כי מוצרי הבסיס תמיד נמצאים בתיק האיפור, וכי אף אחד מהם אינו נגמר או פג תוקף.

X