משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

טיפול קוסמטי לפני איפור כלות

כל כלה לקראת החתונה מתכננת עבור עצמה את המראה החלומי שלה. היא מדמיינת את נשימתם של האורחים באירוע נעתקת מעוצמת היופי כשהיא תיכנס למתחם בו מתקיימת החתונה.

התכנון וההשקעה לקראת החתונה כוללים תמיד שמלה מהממת, עיצוב שיער מרשים, אביזרים תואמים, נעליים נכונות, פרחיםטבעות… ואיפור כלות מקצועי שידגיש את תווי הפנים למראה מושקע ומדהים.

רגע, עצריחשבת על עור הפנים שלך?

עור הפנים הוא הבסיס עליו מונח האיפור. עור הפנים הוא בד הקנבס של הציור האומנותי שיהווה את איפור הכלה שלך. איפור כלות על עור פנים פגום, עייף, על עור הסובל מבעיות עור מכל סוג שהוא, לעולם לא ייראה מושלם. לעולם לא יוכל להבליט את יופייך על הצד הטוב ביותר.

מייק אפ הנמרח על עור פנים יבש מדי שאינו מוזן, רך וחלק ייראה שכבתי, נסדק ומתקלף.
לעומת זאת גם שכבות של מייק אפ ופודרה לא יסתירו עור שמנוני, בוהק ומגורה. השמנוניות תמיס את המייק אפ והברק יעניק לך מראה מיוזע ובלתי מלכותי בעליל.
גם איפור כלות מקצועי ביותר ייאבד מקסמו על עור פנים מלוכלך, עייף, חסר רעננות וחיות.

לכן, עשי צעד אחורה בתכנון ההופעה המלכותית שלך ליום החתונה והתייחסי לבריאות עור הפנים לפני שתעטי עליו שכבת איפור מקצועי.

טיפול פנים לכלה לקראת איפור כלות בחתונה צריך להתחיל חודשיים שלושה לפחות לפני האירוע החגיגי, על מנת שהקוסמטיקאית תוכל לייצב את מצב העור ולהעניק לך עור בוהק, גמיש, רענן ובעל מראה בריא לקראת היום המאושר.

על עור נקי, בריא, חלק ורענן יתיישב איפור מקצועי היטב ויצליח להדגיש ולהאיר את יופייך בדרך המלכותית אליה את מתכוונת לקראת החתונה.

הקוסמטיקאית פזית קינן מתמחה בטיפולי הכנה לאיפור כלות לקראת חתונתן.
טיפולי ההכנה לכלה לוקחים בחשבון את תאריך היעד, תאריך החתונה, ומתוכננים בקפידה להשגת המראה הרענן והבריא שישתקף דרך האיפור בזוהר אינסופי הנובע מבריאות ואנרגיה טבעית ושופעת.

טיפול הפנים לקראת אירוע חשוב כמו חתונה  מעניק לאיפור הכלה שלך את התשתיות הנכונות , הבסיס עליו יוכל האיפור לזהור ולהדגיש את יופייך.

אני משתמשת במהלך הטיפול בחומרים פעילים במינון הומיאופתי, כלומר, סלולותרפיה (ריפוי התא) ולא קוסמטיקה שעובדת על רקמות עליונות בלבד. אני מאמינה שעור הפנים הינו מראה לפנים של הגוף …ומראה העור מעיד על חסרים או עודפים בויטמינים ומינרלים. הייחוד בסלולותרפיה הינו שאנו מזינות את תאי העור דרך העור, מה שגורם להתחדשות מואצת ובריאה של העור ומשווה לו מראה חיוני, אחיד ורענן.

גם איפור כלות המושקע ביותר, זוהרו ניפגע אם מתחתיו יש עור פנים עייף, דהוי וחסר רעננות.

אז התחילי את היום המלכותי שלך בהנחת יסודות נכונים. התחילי בטיפולי הכנה לעור לקראת איפור כלות ליום החתונה, טיפולי פנים מקצועיים שיהוו את הבסיס למראה מלכותי ללא פגם.

לפגישת היכרות עם פזית קינן וצוות הקליניקה התקשרי : 03-6731080

שיהיה במזל טוב, שלכן : פזית קינן  – אסתטיקת הגוף והנפש

X