משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור לכלות כהות עור

כללים בסיסיים המתאימים לבעלות עור כהה יכולות לעזור גם לכלות ביום החשוב בחייהן. האתגר העיקרי של איפור כלות הוא בהתאמת תכשירי הטיפוח והקוסמטיקה לצבעו הטבעי של העור. בעור כהה יש שני גוונים עיקריים של פיגמנטציה. הסוג הראשון הוא של בעלות עור כהה במסגרת הפנים לעומת הסוג השני המופיע בדמות עור בהיר במרכז וסביב האף. התאמה מוצלחת של איפור כלות לגוון העור מחייב היכרות עם ההבדלים בין התכשירים השונים, מיומנות וניסיון.

מאפרת כלות מקצועית יכולה לעזור לבעלות עור כהה לבחור את תכשירי הטיפוח המתאימים עבורן. בנוסף, התפקיד של מאפרת הוא ליצור מראה הרמוני המשתלב באביזרים, בשמלה ובאופי האירוע. לכל כלה יש העדפות אחרות הבאות לידי ביטוי באיפור. יש כלות הבוחרות מייקאפ עם כיסוי מלא לטובת טשטוש כתמים בעור חלק, בעוד אחרות משתמשות רק במייקאפ מוצק או נוזלי. הכיסוי של המייקאפ תלוי בהתאמה של מאפרת מקצועית לגוון העור וגם בפיתוח של החברה. חשוב להשקיע בתכשירי טיפוח המיוצרים על ידי חברות מובילות ואמינות.

דגשים עבור איפור כלות עדין

איפור כלה כהת עור שומר על עדינות. בהקשר הזה כדאי להזכיר כי הקונסילר הוא חלק חשוב מהבסיס. הנטייה הטבעית של רוב המאפרות היא להבהיר את האיזור מתחת לעיניים, כאשר בפועל השאיפה היא לטשטש כהויות. מומלץ לבדוק את גוון כהות העור באופן אינדיבידואלי ובהתאם לכך לבחור גם את הגוון של הקונסילר. התוצאה תהיה איפור כלות עדין השומר על עמידות ומראה זוהר לכל אורך הערב.

בעלות עור כהה לא צריכות לחשוש להשתמש בקונסילר כהה. קונסילר מן הסוג הזה אמנם לא תמיד מתאים לאופי האירוע, אולם הוא בהחלט מהווה חלק חשוב בארגז הכלים של מאפרת כלות מקצועית. יש גם מקרים בהם קונסילר כהה מספק את המענה ההיקפי והטוב ביותר לדרישות. מבחינת צלליות, הדגש הוא על איפור כלה מתון ומרשים המבוסס על גוונים רגועים ממשפחת הורודים. אפשר ליצור לכלות גם איפור מעושן או להישאר בספקטרום של גווני חום.

מתי משתמשים בשירותי איפור כלות עד הבית?

כלות רבות בוחרות להזמין שירותי איפור עד הבית. מיותר לציין כי השירות מתאים לבנות בכל רחבי הארץ ובכל צבע עור. היתרון של איפור כלות עד הבית הוא חיסכון בזמן ונוחות מרבית. אפשר להזמין את האיפור לחדר בבית מלון או לבית הפרטי. יש כלות המשלבות את תהליך האיפור המקצועי ביום החתונה יחד עם הצילומים, לפני הפגישה עם החתן או רגע לפני שיוצאים לאולם. כל כלה מציבה סדר עדיפויות אחרות והתפקיד של מאפרת מקצועית הוא להשתלב בהצלחה מרבית.

לסיכום, איפור עור כהה הוא חלק מתורה שלמה המחייבת התייעצות עם אנשי מקצוע מנוסים. האיפור משיג את מטרתו רק כאשר הוא מיושם בעדינות ובסבלנות.

X