משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

מה ההבדל בין איפור רגיל לאיפור מקצועי

פעמים רבות יוצא לנו לשמוע את המושג “איפור מקצועי”, וחלקנו תוהות אולי – מה החשיבות של איפור מקצועי? מדוע כדאי לקחת סדנת איפור אישית ו”להתמקצע” ביכולות האיפור שלנו ולא פשוט להמשיך ולהתאפר כפי שאנו רגילות לעשות?

בעוד כל אישה אשר נוהגת להתאפר מכירה את תווי פני ואת מוצרי האיפור המתאימים לה ביותר טוב יותר מכל מאפרת מקצועית, בכל זאת ישנן כמה סיבות לכך שחשוב לבחור באיפור מקצועי במקרים מסוימים ועבור מטרות מסוימות.

איפור מקצועי עבור אירועים מיוחדים

מקרה אחד מסוים בו כדאי בהחלט לשכור את שירותיה של מאפרת מקצועית הוא באירועים מיוחדים בהם חשוב לנו במיוחד המראה המושלם. הדוגמה האולטימטיבית לכך היא כמובן יום החתונה, בו רצוי שלא ניקח סיכונים מיותרים ונשאיר למאפרים והמאפרות המקצועיים את המלאכה להפוך את הכלה למושלמת.

ישנן סיבות שונות לכך שמאפרת כלות מקצועית תעשה עבודה טובה יותר ממך ביום הגדול, אך הסיבה העיקרית והחשובה ביותר בה יש להתחשב היא התרגשות ולחץ. ביום החתונה יש לך כל כך הרבה על הראש, שלהוסיף לכך איפור עצמי עלול להוות מכשול אשר יוסיף עוד יותר להתרגשות ולרמת הלחץ, אשר בין כה וכה יהיו בשמיים.

במקרה של חתונה, מאפרת מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום איפור הכלות תוכל לסייע לך גם בכל מיני דברים שלך אין בהכרח ניסיון רב בהם, דוגמת התאמת סגנון ופרטי האיפור לשמלת הכלה שלך (ולמראה הכלה הכללי שלך), התאמת האיפור לאופי ועיצוב האירוע עצמו ועוד. אלו הם דברים שקשה מאוד לחשוב עליהם לבד במידה ואת לא עוסקת בתחום האיפור באופן מקצועי.

חומרי איפור מקצועיים, ניסיון חסר תחליף ועוד – סיבות ללכת על איפור מקצועי

גם אם לא מדובר ביום החתונה שלך, הרבה פעמים כדאי ללכת על איפור מקצועי, או כאמור להירשם לסדנת איפור אישית בה תלמדי סודות בסיסיים רבים מעולם האיפור, כך שתהפכי לסוג של מאפרת מקצועית בעצמך.

דוגמה אחת להבדל בין איפור מקצועי לאיפור רגיל הוא חומרי האיפור – מאפרים ומאפרות מקצועיים משתמשים לרוב בחומרי איפור מקצועיים אשר מחזיקים הרבה יותר זמן ועמידים הרבה יותר. במהלך קורס איפור מקצועי (כמו גם סדנה אישית) ניתן ללמוד באילו חומרי איפור מומלץ להשתמש עבור מצבים שונים ואילו מוצרים ומותגים נחשבים לאיכותיים ועמידים יותר מאחרים.

נקודה חשובה נוספת היא טכניקות עבודה שונות. בעולם האיפור המקצועי פותחו לאורך השנים טכניקות שונות ופרטניות עבור מצבים שונים, ואף פעם לא מזיק להכיר כמה טכניקות טובות אשר אינן כל כך מוכרות למי שלא בתחום. טכניקות אלו יכולות לעשות את ההבדל בין מראה סביר למראה בולט ואיכותי ביותר.

לסיכום, ישנן סיבות שונות לבחור באיפור מקצועי על פני איפור רגיל, במיוחד אם את עומדת בפני אירוע גדול או מעוניינת להרחיב את מעגל הידע שלך ולשפר את יכולות האיפור האישיות שלך. סדנת איפור אישית מומלצת בחום עבור מי שמעוניינת לסגל יכולות טובות ומקצועיות יותר בתחום האיפור.

X