משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור סוגי עיניים שונות

איפור מקצועי משתמש בטכניקות שונות המתבוססות על יצירתיות וטעם אישי, וכן יש כמה כללים שהם אבני היסוד של כל מאפרת מקצועית. כל מי שהשתתפה אי פעם בהשתלמות או קורס איפור, בוודאי נוכחה לדעת כי קיים דגש מיוחד על איפור מקצועי  לעיניים, אשר רבים טוענים שהוא החשוב ביותר באיפור מקצועי ומקבל את מירב תשומת הלב מכל מי שמתבונן בפנים מאופרים. איפור עיניים הוא תורה של ממש, הנקראת מורפולוגיה.

איפור מקצועי לעיניים

כדי שעיניים יהיו מאופרות באופן המקצועי והמדויק ביותר, חשוב ללמוד ולהכיר את מבנה הפנים של המאופרת, מבנה העיניים וצבען. מורפולוגיה היא תורת העיניים, הבודקת את קווי המתאר של הפנים, בהם שלוש נקודות עיקריות המשפיעות על מבנם ואופיים. נקודות אלו הן הסנטר, המצח ומבנה עצמות הלחיים. כאשר יש פרופורציה מלאה בין שלוש נקודות אלו, ויחסן לשאר חלקי הפנים הוא שווה, נחשבים פנים אלו לפנים יפות , כאשר המושג יופי בא לתאר פנים פרופורציונליים והרמוניים. יחד עם זאת, נדיר מאד למצוא פנים מושלמות וכאן נכנס לתמונה  איפור פנים מתקן , הצללות והארות ואיפור  עיניים נכון  .

מאפרות רבות, מומחיות במורפולוגיה, יכולה לשוות לפנים מראה פרופורציונלי” לפי הספר“, לטשטש קווים בולטים ולהדגיש אחרים, כדי לשפר את מבנה הפנים . איפור מקצועי זה  נעשה בטכניקות וכלים מאוד ספציפיים  ובשימוש בחומרים וכן מוצרי איפור איכותיים, ומתאימים לאיפור מסוג זה. כל זאת כמובן לאחר בחינת סוג הפנים והעיניים של המאופרת.

רואים בעיניים

מבנה הפנים כאמור, כולל את העיניים, המקבלות מקום של כבוד בכל איפור, בין אם יומיומי, לעבודה, איפור כלות, איפור ערב או לצילום טלויזיוני. התיאוריה העומדת מאחורי תורת איפור עיניים מתייחסת כאמור למספר נקודות, והן מיקומן של העיניים, כאשר האידיאלי הוא ממש במרכז הגולגולת, מיקומו של האף, כאשר האידיאלי הוא ריחוק של האף בצורה שווה מהסנטר ומהעיניים, וכן מיקומו של הפה, אשר אמור להיות בין קצה האף ולסנטר, ממש באמצע.

מאפרת שלמדה את תורת המורפולוגיה, תאמוד את כל הנתונים ותבדוק האם העיניים הן קרובות או רחוקות מדי זו מזו,עיניים בולטות או עיניים קטנות ושקועות  ומיקומן ביחס לשאר חלקי הפנים. בהתאם, ייבחר האיפור והטכניקות השונות לאפר את הלקוחה בצורה אינדיבידואלית המתייחסת למבנה הפנים שלה.

משווים את העיניים

אם מדובר באיפור ערב או איפור כלות, מורפולוגית עיניים היא חשובה לאין ערוך במצבים כאלו, תעשה המאפרת כל מאמץ כדי לשוות לכלה מראה הרמוני, פרופורציונלי וזוהר. השימוש כאמור הוא בטכניקות השונות, אולם תוך התחשבות בטעמה של הכלה והעדפותיה, וכמובן, נעשה שימוש במוצרי האיפור והמברשות הטובות ביותר.

כל אחת יכולה ללמוד את תורת העיניים, מבנים שונים של העין ומיקומן בפנים, ולעשות בידע זה שימוש גם לצרכים פרטיים, בידיעה שזו הדרך הנכונה ביותר לאפר את הפנים בעלות עיניים עם מבנה כזה או אחר.

X