משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור אלגנטי

איפור אלגנטי הוא למעשה איפור המתאים לשעות הערב, לאירועים חשובים כמו איפור כלות ביום חגן, מסיבה חשובה של נשים מתוקשרות, וכזה המתאים לסגנון הלבוש היוקרתי והאלגנטי. אין פירוש הדבר כי לא ניתן להיות אלגנטית בשעות היום, ונשים רבות מתלבשות אפילו לעבודה בסגנון נשי ואלגנטי. יחד עם זאת, ברוב המקרים איפור אלגנטי מתקשר לאירוע נוצץ.

מלכות ליום אחד

כל כלה תספר על הפרפרים בבטן בימים טרום החתונה, ההתרגשות, הרומנטיקה שבאוויר, והחששות שמה דבר מה לא יתנהל כמתוכנן. תשומת לב רבה ניתנת לכלה ביום חגה, והיא נערכת בהתאם לכך, בבחירת שמלה מחמיאה ואלגנטית, בעיצוב השיער בתסרוקת מיוחדת, וכמובן, בל נשכח, איפור כלות.

ניתן אולי לאמר כי דבר אלגנטי יותר מאיפור כלות. על הכלה להיראות זוהרת, נוצצת, והאיפור צריך לעמוד בפני מטר נשיקות, הבזקי הפלאש של המצלמות, ההתרגשות, הזיעה, הדמעות ומה לא. לכן, איפור אלגנטי זה של כלות, יעמוד במבנים רבים במהלך הערב.

איפור כלות נעשה בשלבים, בהם המאפרת נפגשת עם הכלה טרם החתונה, לומדת על אופי האירוע, סגנון השמלה והתסרוקת, ובעיקר מבינה מהן ציפיותיה של הכלה. איפור כלות דורש זמן רב ולכן יש לפנות בלוח הזמנים של ההכנות לחתונה שעתיים לאיפור ולתיקוני האיפור .

איפור כלות מתייחס כמובן לעונת השנה, כאשר הידיעה שחתונה במתקיימת בגן פתוח דווקא בחודשי יולי-אוגוסט החמים והדביקים, דורשים חומרים עמידים ואיכותיים שיתמודדו בגבורה עם אקלים קשה זה. מאפרת מקצועית תדע ליישם את כל הטכניקות והחומרי המתאימים, בצורה שהכלה תיראה במיטבה עד תום האירוע, והשימוש הוא תמיד במוצרי איפור מוצרי טיפוח, מברשות וכדומה, האיכותיים ביותר.

איפור ערב

איפור ערב הוא איפור אלגנטי, וניתן לבחור את המראה הרצוי ,בהתאם לאופי האירוע והסיבה בגינה ברצונך להתאפר בסגנון כזה. איפור זה יכול להיות חושני ומפתה, אקזוטי, חולמני ורומנטי או הוליוודי וזוהר. נשות חברה רבות, היוצאות לאירועים חשובים כמו ערבי התרמה, גאלות, נשפים וכדומה, בוחרות להתאפר אצל מאפרת מקצועית טרם האירוע. עובדה זו מבטיחה להן כי ייראו במיטבן, מוקפדות ואלגנטיות, במהלך האירוע, והדבר ישתקף גם בצילומים אשר יצולמו על ידי רכילאים וצלמי אופנה למיניהם. איפור אלגנטי הוא שיטת איפור הנלמדת במסגרת קורס איפור, על ידי מאפרים שאיפרו כבר את הכל, ואת כולן.

סגנון איפור זה משתמש לרוב בצבעים דומיננטיים בעיניים, יותר דרמטיים. הליפסטיק הוא עז יותר, ומודגש באמצעות תוחם שפתיים, בניגוד לליפ גלוס האוורירי וכמעט שקוף המאפיין פעמים רבות איפור יום. השילובים בין גווני הצלליות הם נועזים יותר, ומתחשבים לא רק בצבע העור ועיניה של הלקוחה, אלא גם בתסרוקתה ובגדיה לאותו הערב .

ברוב המקרים, מאפרת מקצועית תצייד את הלקוחה במספר טיפים לשימור האיפור במהלך הערב, וכן בכמה מוצרי איפור, לחיזוק איפור שאולי יטשטש.

X