משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

אפשרויות תעסוקה למאפרת מתחילה

מדי שנה מסיימות מאפרות מתחילות רבות קורס איפור כזה או אחר, ומעוניינות לצאת לשוק העבודה ולהתחיל להתפרנס מהתחום האהוב עליהן ולבנות לעצמן קריירה בעולם האיפור. בעוד מדובר בתחום מפותח בעל שוק ענף המכיל ביקוש רב למאפרים ומאפרות מקצועיים, כדאי לחשוב טוב ולמצוא את המקום המתאים עבורך כמקום העבודה הראשון שלך בתחום.

מבית הספר לאיפור ישירות לתחום הספציפי המעניין אותנו

אז נניח ואת מאפרת מתחילה, סיימת זה עתה את לימודייך במסגרת בית ספר לאיפור

ואת מעוניינת לסקור את אפשרויות התעסוקה העומדות בפנייך בעולם האיפורמאיפה מתחילים? ניתן למצוא כיום תחומים רבים ושונים בתוך עולם האיפור וביקוש רב למתמחות ומאפרות מתחילות או בעלות וותקכיצד נדע במה לבחור?

כמובן שהמצב האידיאלי יהיה למצוא משרת התמחות כזו או אחרת בתחום האיפור המעניין אותך באמת. במסגרת קורס איפור מרבית התלמידים והתלמידות כבר מפתחים עניין בתחום ספציפי בעולם האיפור, ויודעים עד לסיומו של הקורס במה היו מעוניינים להתמחות ולנסות לבנות קריירה אם זה בתחום האיפור כלות או איפור לקולנוע וכו’ . גם אם את לא יודעת בוודאות מהו התחום בשבילך, זה לא משנהפשוט לכי אחרי הלב ונסי להשיג עבודה ראשונה בתחום שהכי מעניין עבורך, בין אם מדובר באיפור כלות, איפור אופנה , איפור לתיאטרון או כל תחום אחר.

עם זאת, חשוב לקחת בחשבון כי לא תמיד ישנן משרות פנויות בכל תחום ותחום עבור מאפרות מתחילות. לכן, אין כל פסול בלהתחיל לעבוד בתחום זה כעוזרת אישית של מאפרת ראשית  ולצבור  ניסיון וקשרים אישיים  אשר יקדמו אותך בהמשך הדרך.

עם סיום קורס האיפור החלי להפיץ את הבשורה שאת מאפרת , אפרי בעלויות אטרקטיביות חברות ובנות משפחה והן יהיו השגריריות שלך בשטח , דרכן תתחילי להקים את העסק הקטן שלך . לא לחסוך בפרסום ושיווק .

אפשרות תעסוקה פוטנציאלית מעניינת ניתן למצוא גם בבתי הספר השונים לתחום האיפור. בתור מאפרת מתחילה ייתכן בהחלט כי תוכלי למצוא עבודה בהדרכה (או סיוע למדריכה הראשית) בקורס איפור כזה או אחר. גם כאן, מדובר במקום טוב להתחיל בו, הן לצורך צבירת ניסיון וקשרים בתחום והן על מנת לצבור ביטחון עצמי בטרם תעברי למשרה הבאה שלך.

X