משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

כך תתאפרי לערב החג

ארוחות ערב חג מייצגות מפגש משפחתי וחברתי של שעות ארוכות. על מנת להגיע עם מראה מרשים כדאי להשקיע בנושא של איפור ולהתארגן לפחות מספר שעות לפני שיוצאים מהבית. ראשית, יש להבחין בין ארוחות שצפויות להיערך בחוץ לבין ארוחות במקומות סגורים. כדאי להתחשב במזג האוויר, בטמפרטורות הצפויות עבור ערב החג ובתנאים ספציפיים. שנית, רצוי להתאים בין סוג הטיפוח לסגנון האירוח והאירוע. לכל אחת מאיתנו העדפות אחרות שאמורות לקבל ביטוי גם בערב החג וגם לאחר מכן.

קרם לחות ומייק אפ

הטיפ הראשון עבור איפור ערב הוא למרוח על הפנים קרם לחות על בסיס מים. מריחה של קרם חות שעתיים לפני שמתאפרים תתרום למייקאפ להיספג ותמנע יובש. קרם לחות על בסיס מים גם מתאים לעונת הסתיו בו חוגגים את ראש השנה וסוכות. בהמשך ניתן יהיה להשתמש בטיפ הזה גם עבור ארוחות ערב בימי הקיץ היבשים.

קרם לחות בחנות מוצרי הטיפוח של עדה לזורגןסרום לטיפול העור בחנות של עדה לזורגן

הטיפ השני מתייחס בעיקר למייק אפ וגורס כי רצוי להתאים בינו לבין צבע העור. בניגוד למה שנהוג לחשוב, טיפוח הוא לא עניין אובייקטיבי. כל צבע עור דורש שימוש בגווני טיפוח שונים לחלוטין. איפור ערב עבור ארוחת החג צריך להיות עמיד בפני השעות, הזיעה, החום והלחות. גם התרגשות משחקת תפקיד בערב החג, בעיקר כאשר בוחרים לארח את בני המשפחה והחברים ולא רק להתארח בביתם. שכבה עבה של מייק אפ והנחת פודרה בקפידה יעניקו את התשתית המתאימה עבור הטיפוח הרצוי. במקביל, מומלץ לנסות מייק אפ מוצק המעניק כיסוי ל-10 שעות ומעלה או לבדוק לפני ערב החג את היעילות של מייק אפ נוזלי. מייק אפ כזה יהיה שקוף יותר ביחס למוצק והוא יכול להתאים לנשים בכל הגילאים.

מייק אפ לאיפור מקצועי בחנות מוצרי האיפור והטיפוח של עדה

טיפוח גבות ועיניים

איפור מקצועי לאירועים או מסיבות שונה מהתאמה של מוצרי איפור עבור ערב החג. החגים מלווים בארוחה ובהתנהלות הכוללת שתיית אלכוהול. כדאי להשתמש במוצרי טיפוח שיהיו לא רק יעילים מבחינה אסתטית, אלא גם נוחים. אין סיבה להתפשר על איכות מוצרי הטיפוח או להימנע משתייה, אוכל ודיבור בגלל חשש למריחת שכבות מייק אפ.

הטיפ לגבי טיפוח של הגבות והעיניים הוא לשמור על מסגרת מסוימת. מומלץ לסרק את הגבות ולנקות אותן משאריות פודרה או מייק אפ שהונחו לפני כן, להשלים ולהאריך אותן עם צללית ולא לשכוח לשמור על מראה טבעי שקשה להשיג עם עפרונות. עוד רצוי לבחור טיפוח מיוחד עבור העיניים, להשתמש בצלליות אבקה מנצנצת או באייליינר מחמיא שישבור את המראה הרגיל והשגרתי.

מסקרה לאיפור עיניים         איפור שחור לעיניים בחנות מוצרי האיפור של עדה לזורגן

לסיכום, ערב חג הוא הזדמנות מצוינת לרענן את שגרת הטיפוח הרגילה. נסי להיערך לקראת ערב החג עם מוצרי טיפוח מתאים, אל תשכחי להתאים גם את התסרוקת והלבוש והכי חשוב שתשתמשי בסגנון טיפוח שיגרום לכם להרגיש מלאת ביטחון.

תוכלו להתרשם מתמונות ומרעיונות לאיפור ערב כאן: https://www.adahlazorgan.co.il/Evenin-Makeup.aspx

X