משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור ערב מהיר וקל

פעמים רבות בתוך שגרת היום העמוסה שלך את מוצאת עצמך כאשר נשארו לך כמה דקות ספורות בלבד לפני שאת חייבת לצאת למקום מסוים, ובמהלך הדקות הספורות הללו את מעוניינת להספיק להתאפר, לפחות באופן בסיסי, אך בלי להתפשר על האיכות.

ובכן, את לא חייבת להיות מאפרת מקצועית (למרות שאת יכולה להיעזר באחת) על מנת שתוכלי להתאפר בעצמך במהירות וביעילות לפני שאת יוצאת בערב מן הבית. קראי וסגלי לעצמך את הטיפים הבאים על מנת להפוך את איפור הערב למשהו קליל ואפשרי גם במגבלות של לוח זמנים צפוף –

ניקיון ושכבת לחות מזינה בתור התחלה – הצעד הראשון, אשר אינו אמור לקחת יותר מדקה או שתיים, הוא ניקיון מהיר של עור הפנים, ומריחת שכבה אחידה של קרם לחות כלשהו, במטרה ליצור בסיס טוב לעבוד עליו. נסי למרוח שכבה אחידה אך לא עבה מדי, כך שקרם הלחות ייספג במהירות ויאפשר לך להתחיל במלאכת האיפור עצמו.

מייק אפ ואולי גם קונסילר – לאחר שניקית את עור הפנים ומרחת שכבה של קרם לחות, הגיע הזמן למייק אפ. קונסילר על המייק אפ יכול להוות יתרון, רק אם יש לך עוד כמה שניות ואת לא ממש ממהרת. לכי עם המייק אפ שאת רגילה למרוח, כזה שאת כבר מכירה את הגוון שלו והאופן בו הוא נקלט על העור שלך.

קיבוע המייק אפ – עוד פעולה שתיקח פחות מדקה מזמנך, אך תהפוך את האיפור ליציב ואיכותי יותר לאורך כל הערב העומד לפנייך. על מנת לקבע את המייק אפ ניתן להשתמש בפודרה שקופה או בכל מוצר איפור שקוף אחר אשר משמש כמקבע.

צלליות – השלב הלפני אחרון הוא הוספת צלליות מסוימות על השכבות שכבר מרחת וקיבעת. סומק יכול להיות פתרון מצוין עבור צלליות מהירות ואסתטיות, כאשר את הצבע שלו את יכולה לבחור כראות עיניך, בהתאם כמובן למראה הכללי שלך באותו ערב.

שפתון וסיימנו – עכשיו נשאר רק להדגיש את השפתיים עם שפתון מתאים, וסיימת בתוך כמה דקות את מלאכת איפור הערב המהיר. אם את מעוניינת, ונשארו לך כמה שניות, אפשר כמובן להוסיף גם גלוס, לתחום את השפתיים בעיפרון וכד’, ככל העולה על רוחך.

סדנת איפור אישי פעם אחת ולתמיד – אם את מעוניינת לרכוש מיומנות מקצועית של ממש באיפור ערב מהיר, נסי סדנת איפור אישי המועברת על ידי מאפרת מקצועית. סדנא כזו יכולה להימשך כמה שעות ספורות, במהלכן תרכשי את הכלים לאפר את עצמך עבור כל סיטואציה בקלות ובמהירות, באיכות של איפור מקצועי המתאים לך. מספיק שתעברי פעם אחת עם מאפרת מקצועית על תהליך האיפור שאת רגילה לו על מנת לקבל טיפים נקודתיים והכוונה אישית, הן בנוגע לטכניקת האיפור שלך והן בנוגע לצבעים, הגוונים ומוצרי האיפור המסוימים המתאימים בדיוק עבורך.

X