משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור ערב לנערה בנשף הסיום

נשפי הסיום שיש היום, הם כבר מזמן לא מסיבות הסיום של פעם. היום כאשר מדובר על איפור לנערות שהולכות לנשף הסיום, הכוונה היא לאיפור מקצועי במיוחד – ממש כמו איפור כלות. כשם שאתן בחיים לא תחשבו לנסות איפור כלות בעצמכן, ותמיד תפנו אל מאפרת מקצועיתכך גם במקרה שבו הבת שלכן סיימה בשעה טובה את בית הספר, וכעת יש לה נשף סיום חגיגי. חשוב להבין כי מדובר בגיל מאד בעייתי, בו הדימוי העצמי מאד רגיש, וההיבט של המראה החיצוני הוא ברוב המקרים האלמנט החשוב ביותר לנערות. הבת שלכן כמובן רוצה להיראות במיטבה, וודאי תשמח לפנות אל מאפרת מקצועית, על מנת להבטיח מצב בו היא תראה לא פחות ממושלמת באחד הערבים החשובים לה ביותר. אז איזה איפור היא תקבל בסופו של דבר?

איפור מקסים ולא גס

חשוב מאד לציין, שלהורים רבים חשוב שהאיפור לבנות שלהן לא יהיה גס מידי, כי בכל זאת מדובר עדיין בנערה ולא באישה בוגרת, וחשוב לשמור על המראה הצעיר והעדין של הנערה, מבלי להפריז באיפור מכביד ומבגר.

מצד שני, היום לא מעט נערות כבר באות עם תכנון מראש למאפרתולכן הדבר הכי טוב עבור ההורים והבנות ביחד הוא פשוט להקשיב לטיפים ולניסיון של המאפרת המקצועית בה בחרתם. המאפרת המקצועית משתמשת בעקרונות שונים של איפור ערב, ומתאימה אותן לנערות צעירות: שימוש בריסים מלאכותיים להשגת מראה עגול ומושלם, שימוש בליפסטיק אדום להדגשת השפתיים, שימוש בברונזר, ופיזורו על פני הפנים על מנת שהנערה תוכל לקבל את המראה השזוף, ועוד פעולות שונות שיגרמו לנערה להיראות נוצצת, רעננה ויפהכאילו היא עומדת להתחתןלא פחות ולא יותר!

מתי בוחרים את המאפרת?

אם אתם רוצים איפור מקצועי במיוחד עבור הבת שלכם, כדאי לבחור מאפרת מבעוד מועד כשבועיים לפני שהנשף מתקייםכך יהיה לכם מספיק זמן לבחון מאפרות שונות, להשוות בין מחירים וסגנונותוכמובן לראות לאיזה מאפרת יש את הכלים המתאימים ואת הניסיון המתאים, כדי לאפר את הבת שלכם. חשוב לבחור כמובן מאפרת שתקיים גם חיבור טוב עם הבת שלכם, ושהבת שלכם תרגיש בנוח בנוכחותה. כאמור, מדובר בגיל הידוע כבעייתי וחשוב שהנערה תחוש בנוחיות ותיווצר כימיה בינה לבין המאפרת. איפור אצל מאפרת מקצועית יוציא את המיטב מפניה של הנערה, יגביר את תחושת הביטחון החברתי שלה, יעלה את הדימוי העצמי באופן בולט, ויאפשר לה ללכת לערב שמחה ומרוצה, כפי שכל הורה היה רוצה עבור בתו.

X