משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור ערב? זה פשוט!

אורח החיים העמוס שלך, עלול ליצור סיטואציות קצת משונות. אחת מהן, היא לגלות שאת מוזמנת ליציאה או לאירוע שנערכים בערברק באותו הבוקר. מצד אחד – בערב, אחרי יום העבודה העמוס שלך, תהיי גמורה מעייפות ואת בטוחה שייראו את זה עלייך . מצד שני, קצת ספונטניות תמיד מוסיפה טעם מיוחד וכיפי לחיים וחבל לוותר עליה.

אז מה עושים? איפור ערב פשוט הוא התשובה שלךובגדול.

מקצוע חלומי

כל בחורה יודעת שאיפור עושה טוב לנשמה ; כיף לרכוש מוצרי איפור חדשים באריזות מפתות, כיף להתלבט באילו צבעים להתאפר מול המראה וכיף לעמוד מול שידת איפור מלאה בכל טוב. לא פלא, אם ככה, שהמון נשים בוחרות לעבור קורס איפור מקצועי, בין אם במטרה לרכוש מקצוע  ובין אם במטרה לרכוש ניסיון ולקבל טיפים לאיפור עבורך ולמקסם את השימוש במוצרי האיפור שצברת בשידת האיפור שלך  מאלו שמבינות בתחום זה  הכי טוב.

איפור ערב , כמו כל איפור , מתחיל מבסיס טוב: מיד כשאת חוזרת הביתה, הסירי את כל האיפור שעל פנייך עם מסיר איפור . אחר כך, שטפי היטב את הפנים ותני להן להתייבש. מרחי סרום ומעל קרם לחות עשיר  לפני שאת מתחילה להתאפר.

כעת כשעור פנייך רווי  , פנייך מוכנות לאיפור; הניחי מייקאפ על הפנים והקפידי למזג  אותו היטב באזור הצוואר וקו השיער, כדי שלא יהיו הבדלי צבע . פדרי את הפנים בעדינות, על מנת לקבע את המייקאפ לפנים ולמנוע הברקה (שומן ) על הפנים . שימי לב: חשוב למרוח מייקאפ גם על העפעפיים – כהכנה לצלליות , השומן של המייק אפ  יעזור לקבע את הצלליות שלך לעפעף ויהפוך את הצלליות לעמידות .

הגיע הזמן לקסם

דאגת לבסיס עמיד  ועכשיו הגיע הזמן לעשות כיף: באיפור ערב אפשר להתאפר כבד יותר מהרגיל ובצבעים בולטים  יותר. בחרי גוון שמחמיא לתלבושת שאת הולכת ללבוש; מרחי על כל העפעפיים צללית בסיס בהירה (היא יכולה להיות מעט מנצנצת) – עד קו הגבות.כעת מרחי איילינר בתפר הריסים העליון (האיילינר לא חייב להיות שחור ) ואל תשכחי את המסקרה , תתחילי משכבה ראשונה עדינה (עם מסקרה כמעט יבשה ) ושכבה שנייה עם מסקרה יותר רטובה . האיילינר והמסקרה יעניקו לעיניך מראה סקסי ומבט מצועף .

אם בא לך ללכת על סטייל אחר, תוכלי להדגיש דווקא את השפתיים: משחי אותן בגוון עז ומלא (אדום עגבנייה , למשל) אבל הקפידי שעינייך יאופרו בעדינות, על מנת לפנות את הבמה כולה לשפתיים היפות שלך.

בסופו של דבר, איפור ערב  אמור לקחת לך עשרים דקות או פחות.המטרה היא לרענן את הלוק העייף מיום ארוך – אבל לא להתמרח כמו ליצן (וגם לא לייבש את בן הזוג המסכן שלך, שמקטר על כמות הזמן שלוקח לך להתארגן). קחי את זה בקלילות וזכרי: סדנת איפור אישית , תיתן לך את הכלים למראה הכי יפה שלך – גם ביום וגם בערב .

X