משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור ערב לקראת עונת החגים

הקיץ כבר מתחיל להתקרב לסיומו ועונת החגים הבאה עלינו לטובה כבר בפתח. לצד הציפייה הגוברת להקלה בעומס החום ולחופשים המבורכים של החגים, הגיע גם הזמן לעשות קצת סדר בארון האיפור שלנו ולהתכונן לארוחות החג השונות ולאירועי החגים בהם נרצה להיראות במיטבנו.

מהן ההכנות המקדימות מומלץ להתחיל בהן כבר עכשיו, והנקודות החשובות שכדאי לקחת בחשבון בכל הנוגע לנושא של איפור ערב ואיפור לאירועים בתקופת החגים.

 

סדר כללי בתיק האיפור שלנו – נתחיל בעריכת סדר כללי בארון או בתיק האיפור שלנו. אילו מוצרי איפור יש לנו ואילו חסרים או מתחילים להיגמר? האם יש ברשותנו את כל כלי העזר הנחוצים דוגמת מברשות שונות, מוצרים לניקוי איפור וכד’? בעונת הקיץ לעיתים אנו נוטות להתאפר פחות עקב שגרת העבודה והחופש הגדול של הילדים, החום והלחות המוגברים. כעת, כאשר מגיע הסתיו ועימו עונת החגים, נרצה לחדש ולרענן את תיק האיפור שלנו במוצרים וכלים חדשים

 

התאמת מוצרי איפור לסתיו ולחורף – אחרי שעשינו מעט סדר בארון/תיק האיפור שלנו ואנו יודעות בדיוק מה יש לנו ומה חסר, אפשר לצאת לסיבוב קניות קטן, ולהצטייד בכל מה שחסר ונזדקק לו בעונת החגים. לדוגמה, זהו זמן מצוין לרכוש קרם לחות רווי יותר, מסוג הקרמים מהם אנו נמנעות בעונת הקיץ הלחה כל כך. גם אם עדיין חם לך מאוד זכרי כי מצב זה משתנה במהרה – במהלך ספטמבר האוויר מתחיל להתקרר ואחוזי הלחות יורדים, ואז נרצה מוצרי איפור מתאימים יותר

 

חפשי מבצעים לחג – בהמשך ישיר לנקודה הקודמת, זהו המקום להזכיר כי עונת החגים ידועה גם כעונת הקניות, ויצרני האיפור והקוסמטיקה, למשל, מתחרים ביניהם על קהל הלקוחות היוצא לעשות קניות בעונה זו. לכן, חפשי אחר מבצעים מיוחדים לחגים – אל תקני במקום הראשון בו את מוצאת את המוצר שאת מחפשת. חפשי בכמה חנויות ונסי אפילו להריץ השוואת מחירים קצרה באחד מאתרי ההשוואות באינטרנט. מבצעים לחג עשויים לחסוך לנו לא מעט כסף

 

התאמת גוונים – שינוי מורגש כל כך כמו זה הקורה בדיוק בתקופת החגים, בין החום הלוהט והלח של הקיץ הישראלי לסתיו הנעים והקרירות החורפית, מחייב התאמה כלשהי בגוונים הכלליים בהם אנו משתמשות, דוגמת צבע השפתון והתאמתו למראה הכללי שלנו.
רזולוציה זו של התאמת גוונים וכד’ נשמעת לנשים רבות כמשהו מתחום האיפור המקצועי, אך את לא חייבת להיות מאפרת מקצועית על מנת להצליח לבצע התאמות בסיסיות אשר יהיו מורגשות מאוד. תמיד מומלץ כמובן להיוועץ במאפרת כזו, אך גם ללא ייעוץ מקצועי ניתן למצוא את הגוונים הסתוויים המתאימים לך יותר, ויוצרים מראה נעים וקריר יותר לקראת החג.

 

התאמת האיפור לשאר ההופעה לקראת מפגשים משפחתיים חגיגיים –  עונת החגים כוללת לרוב מספר מפגשים משפחתיים חגיגיים במיוחד, כמו גם מפגשים עם חברים שלא ראינו הרבה זמן וכד’. על מנת להיראות במיטבך הכיני מראש את הפרטים השונים של ההופעה שלך – נעליים, שמלת ערב, אקססוריז שונים וכמובן – התאמה של איפור ערב אלגנטי לכל אלו. כך תיראי מרשים במיוחד בפני החברים בני המשפחה באירועי החג החגיגיים כל כך.
עבור נשים שעונת החגים על שלל מפגשיה החגיגיים מלחיצים אותן, נקודה שחשוב לזכור היא כי את לא צריכה להתחיל “לייצר” מראה מקורי, שונה וחדש עבור כל מפגש ומפגש. בדרך כלל נפגוש חלק אחד של המשפחה בארוחת ראש השנה, חלק אחר במהלך חג סוכות וחברים שונים בכל מפגש ומפגש. לכן, לא יקרה כלום אם ההופעה החגיגית שלך תחזור על עצמה כמה פעמים. את לא חייבת לחדש ולהתחיל למצוא פריטים חדשים וסגנונות איפור חדשים בכל מפגש – עבדי על מראה כללי אחד חגיגי ומפורט, והרגישי חופשי לחזור עליו לאורך כל תקופת החגים.

 

איפור ערב עמיד ליום ארוחת החג – קחי בחשבון כי יום ארוחת החג, במיוחד בערב ראש השנה, עשוי להיות יום ארוך ואפילו מעט מייגע – הכנת הילדים והמשפחה, בישולים, עמידה בפקקים וכד’. לכן, עלולות לעבור כמה שעות טובות עד שתגיעו לארוחת החג עצמה, שעות בהן האיפור עלול להיהרס מעט. בדיוק למטרות אלו קיימים מוצרי איפור עמידים אשר יחזיקו מעמד וישמרו על המראה שלהם לאורך כל יום החג. בנוסף, כדאי לזכור לקחת איתך תיק קטן עם מוצרי וכלי איפור בסיסיים, לביצוע תיקונים במידת הצורך.

X