משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור ערב – המדריך

כאשר אנו יוצאות לאירוע כזה או אחר, בין אם מדובר באירוע חגיגי של ממש כמו חתונה או ביציאה “שגרתית” יחסית לקונצרט, ארוחת ערב או כל מקום אחר, נרצה להתאפר באופן מחמיא אשר יבליט את התווים והמאפיינים הטובים בהן התברכנו, וחשוב מכך – יסתיר את הפגמים בעור שלנו, כאשר הכוונה היא גם לפגמים קבועים וגם לפגמים זמניים דוגמת פצעונים, אדמומיות וכד’. להלן המדריך לאיפור ערב מוצלח, כזה אשר יבטיח כי את נראית במיטבך, בכל מקום אליו את יוצאת.

עניין של זמן – כמה זמן להשאיר לאיפור ערב לפני שיוצאים מהבית

במידה ואת מתכננת מראש את לוח הזמנים שלך ויכולה לפנות זמן להתאפר בטרם היציאה, רצוי להשאיר לפחות חצי שעה ומעלה, על מנת להתאפר בנחת ובאופן יסודי. עם זאת, הרבה פעמים אנחנו כל כך עסוקות, עד ששעה לאיפור בטרם היציאה נראית פרק זמן בלתי מציאותי בעליל. החדשות הטובות הן כי גם אם נשארו לכן רק 20 דקות תוכלו להתאפר בצורה טובה, שכן איפור ערב הופך להיות דבר פשוט יחסית, ברגע שיודעים מה לעשות כמובן…

מייק אפ וקונסילר – השלב הראשון באיפור ערב מקצועי

השלב הראשון כאשר אנו מתאפרות הוא כמובן ניקוי יסודי של הפנים. לאחר שניקינו אותן (או יצאנו מהמקלחת..) נתחיל בשימוש בתכשירי האיפור הבסיסיים ביותר. אלו הן המייק אפ והקונסילר. אין תשובה חד משמעית לגבי סדר הפעולות – מאפרים מקצועיים מסוימים טוענים כי יש להתחיל עם המייק אפ ואילו אחרים טוענים להיפך. בכל מקרה, כדאי לבחור מייק אפ אשר יהיה קרוב ואף זהה לגוון עורנו האמיתי, אלא אם כן אנו רוצות להתאפר למראה שזוף או בהיר יותר. בעוד המייק אפ גורם לעור הפנים שלנו למראה חלק ואסתטי יותר, הקונסילר ישמש לטשטוש פגמים גדולים וחזקים יותר, כאלו אשר אולי לא ייעלמו מתחת למייק אפ. לאחר השלב הזה, עור הפנים שלנו מוכן לשאר תכשירי האיפור, הזקוקים למצע חלק ונקי יחסית על מנת להיות אפקטיביים.

פודרה, צלליות וסומק – מעניקים מראה חדש לפנים שלנו

זה הזמן לעבור למוצרי האיפור המשלימים את המייק אפ והקונסילר, ומעניקים לפנים שלנו מראה חדש ומרשים. את הפודרה אנו מורחות מעל למייק אפ, על מנת שתקבע אותה ותעניק לעור הפנים גוון בלתי זוהר ונוצץ (תופעה הנוצרת לעיתים עקב השימוש במייק אפ).

הצלליות “מטפלות” כמובן באזור העיניים, כאשר יש לבחור את גוון הצלליות על פי המראה שאנו מעוניינות להשיג. ניתן ואף רצוי להשתמש גם בצללית לאזור הגבות, המשלימות את אזור העיניים – האזור החשוב ביותר בפנים (האזור הראשון בו מביטים כאשר רואים אותנו).

ליפסטיק, גלוס ושאר ההשלמות

עכשיו נותר לנו להשלים את איפור הערב על ידי שימוש בליפסטיק לשפתיים, גלוס ושאר התכשירים ה”משלימים” על פי ראות עינינו. לדוגמא, לא כולן אוהבות גלוס, וכאן כבר נכנס הטעם האישי שלנו. חשוב לא לזלזל בשלב זה, שכן שימוש פזיז ולא מוקפד בליפסטיק, למשל, עלול להרוס את כל המראה ולבלוט מאוד לעין. השלמות אלו הן חשובות מאוד, למרות שבדרך כלל נשמור אותן לסוף התהליך. אותו הדבר נכון גם לגבי תכשירים משלימים נוספים דוגמת נצנצים, עיפרון לתיחום השפתיים ועוד.

לסיכום, איפור ערב מקצועי לא חייב לקחת הרבה זמן. כמובן עדיף לעשות זאת בנחת, אך גם למי שלא מספיקה, רבע שעה או 20 דקות יכולות בהחלט להספיק, כל עוד נקפיד על השלבים הבסיסיים והחשובים ביותר.

X