משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

טכניקות לאיפור ערב מושלם

איפור ערב מושלם אינו עניין של מה בכך, אך זה גם לא בשמיים – על ידי הכרה של מוצרי האיפור הנכונים, הכרה טובה של עור הפנים שלך ולמידה של כמה טכניקות בסיסיות וחשובות, יכולה כל אחת ואחת להתאפר בצורה מושלמת לקראת יציאה.

בין אם את יוצאת לאירוע חשוב בו עלייך להיראות במיטבך ובין אם מדובר בערב בבר השכונתי עם כמה חברות טובות, הנה כמה נקודות טכניות חשובות שכדאי לאמץ בתהליך איפור הערב שלך:

בסיס נקי וטוב לאיפור ומוצרי איפור שיש לך ניסיון איתם

לפני שאת בכלל מתחילה להתאפר לקראת היציאה הערב, שאלי את עצמך – האם אני מכירה לעומק את מוצרי האיפור בהם אני משתמשת? האם יש לי ניסיון איתם? לא כל מוצר איפור איכותי ויקר בהכרח מתאים לכל אחת, ובתור התחלה כדאי לבנות לעצמך תיק איפור המכיל מוצרי איפור איכותיים, אך כאלו שכבר ניסית כמה פעמים בעבר ואת יודעת כי הם מתאימים לעור הפנים שלך, לטעם שלך בצבעים וכו’, וכי את יודעת לעבוד איתם. ברגע שעשית את זה, כבר עשית חלק משמעותי מן העבודה.

כעת, לאחר שווידאנו שיש ברשותנו מוצרי איפור איכותיים המתאימים לעור הפנים שלנו, נרצה להכין בסיס טוב לאיפור הערב. השלב הראשון הוא ניקיון יסודי של עור הפנים על ידי שימוש בסבון הפנים אליו את רגילה (בדרך כלל עדיף לוודא כי מדובר בסבון פנים עשיר בלחות). לאחר ניקיון טוב של עור הפנים דאגי להזין את העור בקרם לחות טוב, על מנת ליצור בסיס איתן לספיגת האיפור, כך שיישאר יציב וברור לאורך הערב.

עוד במסגרת ההכנה, לאחר קרם הלחות דאגי לשים (בעדינות וברכות) מעט קונסילר על האזורים בפנים בהם תרצי להתאפר.

השקעה בבסיס נקי ויציב לקבלת האיפור הינה הכרחית על מנת לקבל תוצאה טובה, שגם תמשיך להיראות טוב לאורך כל שעות הערב.

הגדרת קווי מתאר, איפור ערב לעיניים וטאצ’ מבריק

לאחר ההכנות ניגש לאיפור עצמו – נרצה להגדיר ולהדגיש את קווי המתאר של האיפור, על פי תווי הפנים כמובן. כך, נדגיש את קווי הלחיים ונשתמש באיפור על מת להסתיר ולטשטש פגמים ואזורים פחות אסתטיים (דוגמת סנטר כפול, פצעונים וכו’) ועל מנת “לשנות” את מבנה הפנים לכיוון הרצוי (לדוגמה, פנים ארוכות וצרות מאוד שנרצה “להרחיב” מעט וכו’).

במקביל להגדרת והדגשת הקווים הרצויים נרצה לטפל גם בעיניים – נתחיל עם מריחה עדינה של צללית מסביב לכל העיניים ואז נעבוד מהקו הקרוב ביותר לעין והחוצה.

לסיום, אפשר להוסיף ברק מסוים או מעט נצנצים, בהתאם לטעם האישי ולסוג האירוע אליו את הולכת. בכל מקרה, חשוב לעשות את השלב הזה בזהירות, שכן יותר מדי נוצץ או מבריק יכול להרוס את המראה. לכן, עדיף לעבוד לאט מאוד ולזכור כי עדיף “טאצ’ ” קטן של מבריק או נוצץ, מאשר יותר מדי.

X