משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

טיפים לאיפור ערב לאירועים חשובים

כאשר מגיע אירוע גדול וחשוב באמת (למשל – חתונה של מישהו קרוב וכד’), אנחנו רוצות להיראות במיטבנו, בכל מובן אפשרי. כמובן שלשמלה שנלבש, כמו גם לסגנון עיצוב השיער, הנעליים וכד’ ישנה חשיבות רבה. אך האזור הבולט והמרכזי ביותר בהופעה שלך הוא כמובן הפנים. לכן, איכות האיפור שלך באותו אירוע גדול וחשוב תקבע המון בנוגע להופעה שלך, וגם בנוגע לאיך שאת תרגישי – בטוחה ונינוחה או עצבנית וחסרת מנוחה. לכן, כדאי להשקיע במיוחד באיפור ערב לקראת אותו אירוע חשוב. להלן כמה נקודות מפתח שכדאי לקחת לתשומת ליבך כאשר את מתכוננת לאירוע גדול וחשוב במיוחד –

איפור ערב מקצועי על ידי מאפרת מנוסה – כאשר מדובר באירועים גדולים וחשובים באמת, מומלץ “ללכת על בטוח” ולשכור את שירותיה של מאפרת מקצועית, כזו אשר לא רק למדה איפור באופן מקצועי ומסודר, אלא גם התנסתה באינספור אירועים גדולים וחשובים. על מנת להיות בטוחה כי אותה מאפרת מקצועית תעשה עבודה טובה כדאי לעשות מעט מחקר מקדים, ולבחור מאפרת בעל תיק עבודות מרשים. אל תתביישי לבקש לראות עבודות קודמות והמלצות. אם היא באמת מנוסה ומקצועית היא לא תתקשה לספק את אותן “קבלות” שירגיעו אותך ויבטיחו כי את בידיים טובות.

“חזרה גנרלית” עבור מי שמתאפרת בעצמה – במידה ומסיבה כזו או אחרת בחרת להתאפר בעצמך כדאי לבצע “חזרה גנראלית” לפני היום של האירוע הגדול, על מנת לאתר בעיות ותקלות ולשפר אותן. כאשר מדובר באירועים חשובים במיוחד את לא רוצה לקחת צ’אנס שמשהו ישתבש, ואת לא תיראי במיטבך ותהיי לחוצה במהלך האירוע. לכן, השקיעי מעט זמן בימים או השבועות שלפני האירוע, וודאי כי את סגורה על הכל – כי יש לך את כל מוצרי האיפור להם את זקוקה, כי את יודעת בדיוק כיצד להתאים את האיפור לשמלה שאת צפויה ללבוש באירוע ולעיצוב השיער הרצוי וכד’. אך תחששי לערוך חזרה גנראלית של ממש הכוללת הכל (איפור, לבוש ושיער), כמה ימים לפני האירוע.

בחירת הלוק הנכון והמתאים לאירוע – גם אם את מתאפרת בעצמך וגם אם את שוכרת את שירותיה של מאפרת מקצועית, ישנן כמה סגנונות של איפור ערב ומראה כללי שניתן לעטות בערב הגדול. על פי סוג האירוע ו”תפקידך” באותו אירוע, ניתן לבחור בסגנונות שונים. למשל, במידה ומישהי קרובה אלייך מתחתנת ואת צפויה להיות צמודה אליה במהלך מרבית שעות האירוע, אולי כדאי שלא תהיי זוהרת וגרנדיוזית מדי, על מנת שלא לגנוב לכלה את כל תשומת הלב. במצבים אחרים דווקא תרצי כן להיות כמה שיותר בולטת וזוהרת. מומלץ להיוועץ בהקשר זה באנשי מקצוע דוגמת מאפרת מקצועית, מפיקי האירוע וכד’, אנשים בעלי ניסיון רב בתחום. על ידי איפור נכון ושימוש במוצרי איפור מתאימים ניתן ליצור מראה אלגנטי ביותר אך שאינו בולט יתר על המידה, כמו גם מראה זוהר ונוצץ במיוחד אשר ימשוך את מרבית תשומת הלב וכד’.

X