משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

חוויה של איפור כלות בסטודיו עדה לזורגן

יום החתונה שלך הוא לא יום רגיל, זה בטוח. זה הזמן שלך להירגע אחרי שבועות ואפילו חודשים ארוכים של הכנות, להתפנק ולהתרכז רק בדבר אחד: בך. אחד הטקסים הקבועים של כל כלה ביום החתונה שלה הוא איפור והכנה לקראת היציאה אל החתן המיועד. זהו הזמן שבו את מתמסרת לאנשי המקצוע שיהפכו אותך לנסיכה ללילה אחד, יטפלו בך ויבטיחו שכל ריס יישאר במקום וכל סנטימטר על עורך ייראה מטופח ונוצץכי זה הרגע שלך לזהור.

נותנים לכלה את המקום להירגע

בסטודיו עדה לזורגן מלווים כלות ביום חתונתן בדרך מיוחדת ואינטימית. הצוות המנוסה של הסטודיו מתחיל את התהליך במפגש אישי עם הכלה המיועדת. במפגש האישי הזה אנחנו לומדים עלייך, מגבשים ביחד קונספט של איפור פנים, בונים ביחד את תוכנית היום המאושר ומסכמים את כל הפרטים.

ביום החתונה, הכלה מגיעה אלינו ומקבלת חדר משלה. מקום שבו היא באמת תוכל להירגע ולהתכונן לערב המרגש. חדר הכלות צמוד לסטודיו עדה לזורגן ומעוצב בסגנון רגוע ויפיפה.

בתוך החדר יש עמדה לאיפור כלות ולאיפור ערב, עמדה למעצב השיער שצמוד גם הוא לכלה ביום החתונה. החדר נמצא במרכז תל אביב, מצטלם בצורה יפיפייה לצילומי ההכנות המתבקשים ומוקף באינספור אתרים תל אביבייםאורבניים שמתאימים לצילומי החתונה.

זהו הלוקיישן המושלם לצאת ממנו אל המסע והדרך לחופה. אחרי פינוק שאין לו סוף מצוות המאפרים, עיצוב שיער, תוך פרטיות אמיתית ופינוקים בלי סוף – כל כלה תהיה מוכנה, רעננה ומאושרת.

מאפרי הסטודיו מגיעים עד אלייך

יש כלות שמעדיפות שלא להסתובב ביום החתונה אלא להישאר במקום אחד ושכל המקצוענים יגיעו עד אליה. הצוות של סטודיו עדה לזורגן מציע שירות של מאפר עד הבית, במסגרתו מגיע צוות המאפרים אל הכלה ומכין אותה לקראת האירוע. אנחנו מגיעים (כמעט) לכל מקום, בהזמנה מראש כמובן, ודואגים שתצאי אל החופה שלך יפה, רעננה ומטופחת.

בסטודיו של עדה לזורגן אנחנו מלווים כלות כבר שנים רבות, אנחנו מכירים היטב את ההתרגשות, החששות וההתלבטויות של היום החשוב הזה ולכן אנחנו דואגים להיות שם ולהעניק לכלות שלנו את הטיפול הטוב ביותראיפור מקצועי ומדוייק, חדר כלות מרשים ומפנקאפשרות להגעה עד הבית, המלון או כל מקום אחר שבו הכלה מתכוננת וליווי מקצועי מהפגישה הראשונה ועד לרגע שבו את יוצאת מהסטודיו אל החתן שלך.

איפור כלה עד הבית

X