משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

תיקון קמטי הבעה באיפור

בניגוד לסטיגמה הקיימת במקומות רבים בעולם, תחום האיפור המקצועי הינו תחום מורכב ביותר, אשר תורות וטכניקות שלמות קמו והתפתחו סביבו במהלך עשרות השנים האחרונות. הסיבה למורכבות של תחום האיפור המקצועי היא פשוטהפנים אנושיות הן דבר ייחודי ובעל אינספור מאפיינים שונים. אין שתי פנים אשר הינן זהות לחלוטין (גם לא אלו של התאומים הזהים ביותר בעולם..), וגם בין פנים דומות וזהות יחסית ישנם הבדלים רבים מספור כאשר מדברים על הבעות פנים, זוויות הסתכלות שונות וכד’. לכן, תחום האיפור המקצועי מפתח בהתמדה טכניקות איפור מקצועי רבות ונוספות, על מנת להתמודד עם עוד ועוד מצבים מחיי היומיום ולהעניק לכל מאופרת באשר היא יופי וחן בכל מצב אליו היא תיקלע.

כפי שכל מאפרת מנוסה יכולה להעיד, אחד המצבים הנפוצים והמציקים ביותר מבחינתם של לקוחות רבים בתחום האיפור המקצועי הוא המצב של קמטי הבעה. הכוונה היא לאותם קמטים מובנים בעור הפנים המגיעים בדרך כלל לאחר שעוברים גיל מסוים, קמטים אשר אינם נראים לעין במצב רגיל בו הפנים סטאטיות, אך נגלים כאשר הפנים מבצעות הבעה מסוימת דוגמת חיוך, פליאה וכד’. במצבים רבים, מופיעים קמטי ההבעה לאחר שאיפרנו כבר, שכן הנחנו את האיפור בזמן שהפנים היו סטאטיות, וכעת הבעות שונות גורמות לקמטי הבעה רבים, למרות האיפור המקצועי שהנחנו. במקרים כאלו יש לטפל מבעוד מועד, כאשר הדבר החשוב הוא לזכור זאת מראש, ולהתכונן לכך כאשר מתחילים את האיפור המקצועי עצמו.

תיקון קמטי הבעהגם בקורס איפור

למעשה, קמטי הבעה באיפור הם כאמור דבר נפוץ יחסית, בו נתקלת כל מאפרת מקצועית במוקדם או במאוחר. לכן, כבר בקורס איפור מקצועי תוכלו ללמוד על קמטי הבעה, וספציפית על תיקון קמטי הבעה באיפור – מהם חומרי האיפור הטובים ביותר בהם ניתן להשתמש במקרים כאלו, מהי הטכניקה הרצויה לאיפור במקרה זה במידה ומעוניינים שהוא לא יחזור על עצמו וכד’.

באופן כללי, מומלץ לבחון באופן קרוב ומדוקדק את פניה של המתאפרת שלכם, לפני שאתם בכלל מחליטים על אסטרטגיית האיפור שלכם. בהקשר של קמטי הבעה, כדאי לבקש ממנה (או ממנו..) לחייך, לעשות פרצוף זועף, לסגור ולפתוח את העיניים והפה ובקיצורלהביע בעזרת הפנים כל מיני מצבים שונים, על מנת שתוכלו לתפוס ולהבין בדיוק כיצד מתנהג עור הפנים שלה במצבים שונים. במידה ותערכו את המחקר המקדים הזה כמו שצריך, תוכלו להתחשב בתוצאות מבעוד מועד לאורך כל תהליך האיפור המקצועי, ולהבטיח כי אתם מתחשבים בקמטי ההבעה הצפויים באיפור שאתם מעניקים לה.

איפור מקצועי טוב מתחיל כאמור בהכנה ראויה ויסודית, בכל מצב וספציפית במקרה של קמטי הבעה שונים. זוהי הדרך היחידה להתכונן מראש, ולהיות בטוחים כי אנחנו מטפלים בבעיה בצורה הולמת וטובה. למידע טכני נוסף אודות תיקון קמטי הבעה באיפור, מומלץ להתבונן בטיפים השונים באתר

X