משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

מוצרי טיפוח לעיניים

העיניים הן השער לנשמה” – לא סתם הפכה אמירה זו לנפוצה ושגורה כל כך. העיניים הן המקום הראשון אליו נמשך מבטם של אנשים חדשים הבוחנים אותנו, והעיניים עשויות להסגיר יותר מכל איבר אחר בגוף שלנו את מה שאנחנו מרגישים וחושבים באותו רגע.

לכן, אין כל פלא כי נשים רבות כל כך (וגם לא מעט גברים) מקדישות הרבה תשומת לב ומאמץ לטיפוח אזור העיניים. מלבד למוצרים ותהליכים לעיניים  עצמן (עדשות מגע במקום משקפיים למשל..), האזור בפנים שמסביב לעיניים הוא אחד האזורים המשמעותיים ביותר, אשר זוכים להתייחסות הרבה ביותר בכל הנוגע למוצרי איפור וטיפוח, כמו גם טיפולים קוסמטים שונים.

איפור עיניים, קרמים לעור באזור העיניים ועוד

נתחיל עם התחום של איפור עיניים. אחד התחומים המרכזיים והפופולאריים ביותר בתוך עולם האיפור. גם נשים רבות אשר אינן נוהגות להתאפר איפור מלא על בסיס יום יומי  בוחרות לאפר קלות  את העיניים עצמן. הסיבה לכך היא כי איפור עדין ומהיר באזור העיניים יוצר אפקט משמעותי של ממש. מספיק שנעבור עם עיפרון על הקווים התוחמים את העיניים או עם מעט צללית  על אזור העפעפיים או הריסים, וכבר שינינו לחלוטין את המראה שלנו. נגיעות איפור אלו מורגשות ביותר ברגע שמביטים אל תוך עיניה של אשה.

ניתן למצוא כיום אינספור סוגים שונים של אייליינרים, מסקרות, עפרונות בשלל צבעים  ועוד מגוון של תכשירי איפור לעיניים , כאלו המתאימים לכל סיטואציה ולכל סגנון.

ישנן נשים המעדיפות לעשות אצל  מאפרת מקצועית איפור קבוע בעיניים במקום להתעסק בכל בוקר עם מריחת איילינר ואיפור העיניים .

מלבד למוצרי איפור עיניים, ניתן למצוא כיום גם יותר ויותר מוצרי טיפוח המיועדים לאזור הסובב את העיניים. קמטים מסביב לעיניים, עיגולים שחורים וכד’ הן תופעות נפוצות ביותר הקורות כתוצאה מחשיפה לשמש ונזקי מזג אוויר, הזדקנות עור הפנים ,גנטיקה  ועוד מגוון סיבות נוספות. כאמור ניתן למצוא כיום תכשירים מיוחדים ומוצרי טיפוח אשר מבוססים על פורמולות כימיות מורכבות, ומיועדים להתמודד עם כל התופעות אלו . כולנו מכירים מוצרים  כמו קרם או ג’ל עיניים המיועדים להפוך את העור שמסביב לעיניים שלנו לחלק, גמיש  ובעל מראה צעיר ורענן. מכיוון שקיים שוק גדול ונרחב כל כך למוצרים אלו (גם נשים וגם לא מעט גברים..), קיימת תעשייה שלמה של מחקר ופיתוח בתחום זה. כך, אנחנו יכולים מדי שנה למצוא קרמים וחומרים אחרים המבוססים על מחקר כימי בן שנים רבות, ואמורים לסייע לנו להשיג את המטרה ולהפוך את אזור העיניים שלנו לצעיר ומקומט פחות .

מוצרי טיפוח מומלצים בתחום זה הם קרמים , סרומים וג’לים שונים המיועדים לעיניים, מכילים מינראלים רבים ומבוססים בעיקרם על חומרים טבעיים. חומרים אלו מזינים את העור שמסביב לעיניים ונלחמים למעשה בסימני הזדקנות דוגמת קמטים, עור יבש וסדוק וכד’.

X