משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

עין לאייליינר

אייליינר הוא סגנון איפור טיפה בעייתי , אפילו עבור המתאפרת הקבועה, זו שמתאפרת כל יום כבר שנים ויודעת להתמודד עם כל כלי האיפור; המכחול הקטן שמגיע בתוך בקבוקים בשלל צבעים ססגוניים, מצריך יד יציבה ולא מעט ניסיונות, עד שמשיגים שליטה מלאה ומצליחים לצייר את הפס המבוקש כמו שצריך. אין פלא, אם כך, שרבות מן השאלות עמן מתבקשת כל מאפרת להתמודד, קשורות לאייליינר ולמשיחתומשימה לא פשוט עבור מי שהיא אינה מאפרת מקצועית.

שעור היסטוריה

אך לפני שנתחיל לתת טיפים לאיפור באמצעות אייליינר, ראוי שנתייחס מעט להיסטוריה של התמרוק הקטן (שעושה הבדל גדול): לאורך השנים, האייליינר עבר גלגולים שונים ותהפוכות אופנתיות; אם בשנות ה40 או ה50 פס האייליינר היה דק, כיום – הוא לא רק בשיא האופנה – אלא גם שינה את פניו; לא עוד תבנית אחידה, אלא קשת רחבה של סגנונות, מדק מאוד ועד סגנון אוונגרדי ובולטדוגמת פס האייליינר העבה שנהגה לצייר איימי וויינהאוס (ז”ל).

ללא ספק, האייליינר הוא חלק חשוב בהופעה הכוללת ולכן חשוב להתאים אותו למראה שאליו אתן מכוונות ולמסר שאותו אתן מעוניינות להעביר.אם אתן מרגישות מרדניות ונועזות – פס עבה של אייליינר הוא התשובה שלכן.

אם דווקא מתחשק לכן להיות נשיות וקוקטיות, פס בינוני של אייליינר, המתעקל כלפי מעלה בקצות העפעפיים (סטייל מרלין מונרו) הוא הסגנון שעליו אתן צריכות ללכת.

אייליינר דקיק בתפר הריסים ,כמעט בלתי מורגש, ייתן טאץ’ נהדר לאיפור היומיומי שלכן ויעזור לבעלות העיניים הקטנות ליצור אשליה של עיניים גדולות יותר כמעט ללא מאמץ.

טיפה של יציבות

כפי שאתן כבר מבינות, כיום ניתן להשתמש באייליינר בכל צורה ואופן שתרצו; גם אם לא תצליחו לצייר את הפס הדק ביותר, מספיק שתשיגו מעט יציבות ותלמדו כיצד לצייר את הפס שווה בשווה בשני העפעפיים. קורס איפור יכול לשים סוף לכל הניסיונות הלא מוצלחים שלכן בתחום האייליינר; שם תלמדו להתמודד עם איפור בדרך המקצועית ביותר ותלמדו כיצד ליצור איפור ערב מושלם וגם איפור יום מושלם – בשניהם ניתן לשלב אייליינר בדרגות עובי שונות (תלוי במבנה הפנים ובאפקט שאתן מעוניינות ליצור).

קורס איפור יקנה לכן את הכלים הנחוצים לכן על מנת למרוח אייליינר כראוי ותקבלו בו טיפים לאיפור שימשיכו איתכן גם הלאה.

איפור מקצועי הוא איפור מרשים, על כך כולם מסכימים. קורס איפור יכול להקנות לכן את הכלים ליצור איפור מרשים משלכן במקום להסתמך על מאפרת בכל פעם שמגיע אירוע שמצדיק איפור מקצועי ומושקע במיוחד.

מעבר לכך, קורס איפור הוא חוויה מהנה, כזו שתחשוף אתכן לעולמות חדשים ותעזור לכן לחשוף כישורים ייחודיים שכלל לא ידעתן שיש לכן. האמינו לנו כשנגיד לכן: במקרה הזה, משיחת אייליינר היא בהחלט רק קצה המכחול…

X