משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

הכל מתחיל בעיניים: מדריך איפור מיוחד

סדנת איפור אישית היא כמובן הדרך הטובה ביותר לדעת איך משתמשים במוצרים שונים כדי לאפר את העיניים, אבל כדאי להתחיל מהבסיס. השלב הראשון הוא לבחור קונסילר נוזלי שמתאים לגוון העור. קונסילר מסייע להסתיר את העיגולים השחורים מתחת לעיניים והוא מתאים גם למראה מעושן, קלאסי או אקסקלוסיבי. מנגד, עדיף לוותר על קונסילר במרקם קרמי. זה תכשיר איפור שמצטבר מתחת לעיניים ונראה פחות טוב עבור רוב הנשים.

בשלב השני תוכלו לנצל את היתרונות של אייליינר כדי להשיג מראה של איפור עיניים מקצועי. בעזרת אייליינר ניתן להשיג מראה עבה, דק, חתולי ועוד. חשוב למצוא את האייליינר או המכחול שהכי נוח לצייר איתו פס. האפשרויות הנפוצות הן להשתמש בעיפרון אייליינר, באייליינר נוזלי או אייליינר ג’ל. יש גם תכשירי אייליינר צבעוניים שבהם ניתן להיעזר על מנת למרוח פס עדין מעל העיניים.

מה עושים עם צלליות ומסקרה?

צלליות ומסקרה הן חלק בלתי נפרד ממוצרי איפור חיוניים להשגת מראה זוהר ונוצץ סביב העיניים. קודם כל, אפשר לשמור את השימוש בצלליות לאירועי ערב, אירועים מיוחדים ומסיבות. צלליות עוזרות להשיג מראה שמתאים לבעלות עיניים שקועות, קטנות, נפולות או בולטות. העיניים יכולות לזכות לטיפול הארה והצללה במספר צעדים פשוטים. הארת עצם הגבה תבליט אותה ותיצור גובה, בעוד הצללת שקע העין יוצרת ממדיות לעפעף שטוח. הצללה אלכסונית תיצור לכסון והארת זווית העין הפנימית יוצרת הרחקה בין העיניים.

מסקרה היא הדרך הטובה ביותר להדגיש את מראה העיניים. קל להשתמש במסקרה ואין צורך ברקע מקצועי, אך חשוב לשמור על סבלנות ועדינות. יש להימנע ממריחת יותר מדי חומר היות ובמצבים כאלה עלולים הריסים להידבק. מריחת שתי שכבות של מסקרה גם תעזור להשיג מראה של ריסים ארוכים ועבים. לבסוף כדאי לעבור לאיפור הגבות ולא לשכוח להשתמש בצללית חומה כדי למלא חורים או חלקים בהירים.

הדרך לאיפור עיניים מתחילה ברכישת ידע מקצועי

כל אישה מבינה בגיל מסוים שהדרך הטובה ביותר להתאפר היא פשוט לעבור קורס איפור מקצועי. קורס מן הסוג הזה מדגיש את היתרונות והחסרונות של סגנונות איפור שונים, הוא מסייע בהתאמת מוצרי איפור לתווי פנים וניתן להיעזר בו גם על מנת לחטב את מראה העיניים, המצח, השפתיים ועצמות הלחיים. קורס איפור מועבר על בסיס שבועי למשתתפים מכל רחבי הארץ והוא מציע שילוב בין עניין וידע מעשי. אפשר להזמין סדנת איפור אישית ולפגוש אנשי מקצוע, או לקבל קורס איפור ספציפי בנושא מועדף.

גם מי שלא רוצה להתאפר בצורה מוקפדת צריכה להתמקד באיזור העיניים. הן קובעות את מראה הפנים ואת הרושם הראשוני. על מנת לאפר את העיניים באופן מקצועי יש להקפיד על כללי המפתח, תוך כדי ניצול היתרונות של סדנאות וקורסים נבחרים.

X