משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

אייליינר לקיץ 2013

האייליינר משדרג כל הופעה סטנדרטית ומעניק לוק עדכני, חדשני ומסוגנן. והקיץהאייליינר ארוך ודומיננטי מתמיד. תתכוננו

אייליינר לכל אחת

האייליינר נחלק לכמה סוגים עיקריים, כשההמלצה היא לבחור את זה שאתו את חשה בנוח, ובעזרתו את מסוגלת להגיע לביצועים יפים. לבחירתכן אייליינר טוש אשר קצהו טבול בפיגמנט, ומתאים למתחילות, שכן הקצה איננו גמיש מאוד ומסוגל להתמודד בתנאי שטח של יד חסרת יציבות. עם זאת, הפסים המתקבלים אינם דקים ומקצועיים במיוחד. אייליינר נוסף הוא אייליינר ג’ל, אותו מורחים באמצעות מברשת. האייליינר בגרסת הג’ל מאפשר משיחת קווים מרשימים גם לחסרות ניסיון. כמו כן, ניתן לבחור באייליינר מכחול, שהוא אכן מעין מכחול שראשו טבול בפיגמנט. ניתן ליצור בעזרתו פסים מושלמים, אם כי נדרשת אחיזת יד יציבה במיוחד.

סוד ההתאמה

ההבדל בין פס מחמיא המעניק את הטאצהסופי לאיפור כולו, לבין קטסטרופה שחורה מעוררת גיחוך, הוא המודעות למבנה העיניים של כל אחת והתאמת האייליינר באופן המיטבי. ניתן ליצור אשליה של הגדלת העין לעיניים קטנות או להקטין עיניים גדולות באמצעות מריחת אייליינר נכונה. כמו כן, ניתן לצמצם בהצלחה רבה מרחק בין עיניים רחוקות יחסית, או לטשטש את המרחק הקטן בין עיניים קרובות מדי. מומלץ להיוועץ במאפרת מקצועית אשר תעניק לך במפגש חד פעמי כלי לחיים טובים ויפים יותר, בהם תוכלי לנצל את האייליינר באופן מיטבי, בהתאים לנתונים האישיים שלך ובהתאם ללוקים המנצחים שאת חולמת לאמץ לעצמך.

לאט ובטוח

שרטוט פס אייליינר, הוא לגמרי לא עסק חפיף, ובכל הקשור אליו, סבלנות היא שם המשחק. שרטוט האייליינר צריך להיעשות בריכוז וביישוב הדעת. מומלץ לשבת באופן יציב ופשוט להתמקד בתכנון הזווית המתאימה ובפעולת שרטוט האייליינר, בלי דיבורים ובלי הסחות דעת. ההבדל בין פס מתוח ויפהפה לקשקוש לא מוצלח הוא דק מאוד, וחשוב לזכור זאת. קחי לך את הזמן ושרטטי אותו בנחת, ואם את בלחץ, מוטב שתוותרי על האייליינר ולא תהרסי את האיפור המושקע שלך.

אימונים

אם ניסית למרוח אייליינר פעם ופעמיים וממש לא הלך, אין כל סיבה להתייאש. זוהי פעולה הדורשת מיומנות ומקצועיות רבה. מאפרות רבות מעידות כי גם אצלן, הדרך לשרטוט אייליינר מושלם הייתה ארוכה. אז אל תרימי ידיים, התאמני מול המראה באין רואים, נסי שוב ושוב, עד שפשוט תצליחי. וכשתצליחי, תהיי מהמאושרות המסוגלות לשדרג את הלוק האישי שלהן בשניות, וללא מאמץ מיוחד. כמה כיף!

מגוון אפשרויות

קיימים בשוק מגוון אייליינרים מתוצרת חברות שונות ובפערי מחירים משמעותיים. תוכלנה למצוא אייליינר בעשרה שקלים ואייליינר דומה במאה וחמישים שקלים, כשהמותג, כמובן הוא זה שעושה את ההבדל. ההמלצה היא כמובן לבחור במוצר איכותי ואמין, אם כי באייליינר, יד מיומנת ויציבה תוכל להפיק תוצאה יפהפייה גם עם אייליינר זול.

X