משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

שובו של האייליינר

אחד מפריטי האיפור המרכזיים והבולטים ביותר בכל תחומי האיפור (החל מאיפור ערב “רגיל” ועד איפור כלות מושקע במיוחד..), הוא ללא ספק האייליינראותו עיפרון קסמים אשר באמצעות פס דקיק מעל העיניים שלנו מבליט אותן ויוצר מראה מיוחד ואסתטי ביותר.

בעוד במהלך השנים האחרונות ירד מעט קרנו של האייליינר וראינו פחות ופחות ממנו, לאחרונה נראה כי אותו אביזר קסמים נצחי עושה סוג של קאמבק. בין אם מדובר בכיתות רגילות של קורס איפור בסיסי כזה או אחר, באיפור ערב מקצועי עבור אירועים חגיגיים, בסלוני הכלות המכתיבים את אפנת איפור הכלות האחרונה או בכל מקום רלבאנטי אחר – נראה כי קיימת התעוררות מסוימת בתחום האיפור המקצועי סביב האייליינר.

מקומו של האייליינר באיפור מקצועי, איפור ערב, איפור כלות ועוד

בהתחלה, נראה האייליינר כעוד אביזר רגיל בתיק האיפור של המאפרת המקצועית הממוצעת. בסך הכל עיפרון המצייר סוג של צללית חדה סביב עיני המאופרות. אך בפועל, מספיק שעברתם קורס איפור מקצועי בסיסי, או שאתם עוסקים בתחום באופן יומיומי (גם במקרים של נשים המאפרות את עצמן מדי בוקר מול המראה..), על מנת שתבינו את החשיבות והמקום העצום השייך לאייליינר בעולם האיפור המקצועי.
לא סתם האייליינר הוא אחד הפריטים החשובים והראשונים הנשלפים על ידי מאפרת מקצועית כזו או אחרת בכל תחום מתחומי האיפור המקצועיאיפור ערב, איפור כלות וכד’… ההדגשה שנותן האייליינר לעיניים שלנו, המהוות כידוע את מרכז הפנים והמקום הראשון אליו כולם מסתכלים (העיניים הן החלון לנשמה שלנו, כך אומרים…), הינה בעלת ערך עצום כאשר מנסים ליצור מראה כללי כולל כלשהו. כך, האייליינר נמצא בשימוש בכל סיטואציה הקשורה לאיפור בכלל, ולאיפור מקצועי בפרט. בין אם מדובר באיפור ערב מקצועי, באיפור כלות ביומן הגדול, באיפור עבור תעשיית הבידור והטלוויזיה או אפילו באיפור יומיומי בבוקר לפני שיוצאים למשרדהאייליינר תמיד היה שם, וכנראה שתמיד יהיה.

אם אנחנו אומרים כאן שוב ושוב עד כמה חשוב ומרכזי האייליינר, נשאלת השאלה הלגיטימיתמדוע הוא נעלם בשנים האחרונות? אם הוא כל כך חשוב ומרכזי בכל תחומי האיפור החובבני והמקצועי, מדוע הפסיקו להשתמש בו (יחסית) בשנים האחרונות? ובכן, תחום האיפור המקצועי הינו תחום דינאמי ועשיר, המתנהל על פי אופנות הבאות וחולפות, וכולל אינספור טכניקות וכלי איפור שונים ומשונים. כנראה שבמהלך השנים האחרונות המגמה הכללית בעולם האיפור המקצועי נטתה לכיוונים אחרים, אולי לאנשים רבים בתחום פשוט נמאס והם רצו שינוי ורענון כלשהו, ואולי היו לכך סיבות אחרות. מה שבטוח הוא שבמקרה של אביזר חשוב כל כך כמו האייליינר, אין כל ספק (וגם לא היה..) כי מדובר בעניין של זמן בלבד עד שהוא יעשה את ה”קאמבק” שלו. כנראה ששעת חזרתו של האייליינר לעולם האיפור המקצועי, הגיעה סוף סוף…

X