משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

ריסים מלאכותיים איכותיים למאפרים

eyelashes ultra look 200

עולם מוצרי האיפור והאביזרים הנלווים הולך ונכנס לחיינו יותר ויותר, כאשר במהלך השנה האחרונה יותר ויותר נשים עוברות להשתמש באביזר אפקטיבי ואסתטי במיוחד – ריסים מלאכותיים. בעוד נשים רבות נוהגות מזה שנים למרוח מסקרה על הריסים על מנת להעניק להם מראה מסולסל ובולט יותר, יותר ויותר נשים עוברות לריסים מלאכותיים ממספר סיבות שונות. אחת הסיבות העיקריות, כפי שמעידות נשים רבות אשר עשו את המעבר, היא פשוט נוחות – עם ריסים מלאכותיים אין צורך להקדיש כל בוקר זמן למריחת מסקרה ולהסרתה לפני השינה. ריסים מלאכותיים מהווים פתרון אפקטיבי למראה עיניים ייחודי, קל ללמוד לעבוד עם מוצר זה והוא חוסך כאמור לא מעט זמן.

סוגים שונים של ריסים מלאכותיים על פי מראה הפנים הטבעי

ניתן כמובן למצוא כיום סוגים שונים של ריסים מלאכותיים, המותאמים לנשים בעלות תווי פנים שונות, ובעלות צרכים אסתטיים שונים. למשל, נשים בעלות עיניים שקועות יחסית זקוקות לריסים שונים מאלו של אישה בעלת עיניים בולטות יותר. לראשונה מומלצים ריסים ארוכים יחסית (על מנת להתגבר על שקיעות העיניים ולהבליט את הריסים) ואילו לנשים בעלות עיניים בולטות יחסית יתאימו כמובן ריסים קצרים יותר על מנת שלא להבליט עוד יותר, יתר על המידה, את העיניים הבולטות. גם עבור נשים עם מראה שונה וייחודי יותר באזור העיניים קיימים כיום ריסים מלאכותיים מותאמים, וכדאי לקחת זאת בחשבון על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר.

מוזמנים לבקר בחנות ולבחור ריסים מלאכותיים איכותיים למאפרים

ריסים מסוג טריו גודל מדיוםריסים מסוג טריו גודל מדיום

חשיבות ההדבקה הנכונה

האופן בו תדביקי את הריסים הינו חשוב מאין כמוהו. מעבר לכך שהדבקה נכונה תביא לכך שהריסים יישבו בצורה הטובה והאסתטית ביותר, הם גם יחזיקו יותר זמן, ומלאכת ההדבקה תיהפך להיות פשוטה, מהירה וקלה.

נקודה חשובה מאוד בנוגע להדבקה נכונה היא כי יש לתפוס את הריסים באמצעות פינצטה מהחלק האמצעי של הרצועה, ולא מהצדדים. בנוסף, יש להתחילח בהדבקת הרצועה מהחלק האמצעי של העין. נשים רבות מתחילות בהדבקה דווקא מצידי העין, וזוהי דרך פחות נכונה ואפקטיבית. נקודה חשובה נוספת בנוגע להדבקה היא כי יש למרוח את הדבק ולחכות כמה שניות (עד כחצי דקה) על מנת שיתייבש כהלכה. חשוב למרוח דבק לכל אורך הרצועה ולא רק בחלק ממנה, אך להקפיד למרוח כמות מדודה ולא להגזים, על מנת שהדבק לא יבלוט החוצה לאחר ששמת את הריסים. במידה וכן רואים קצת מהדבק לאחר, ניתן לטשטש אותו באמצעות איליינר.

יצירת מראה מושקע ומאופר

חשוב להבין כי שימוש בריסים מלאכותיים הינו אמנם דבר נפוץ בעולם האיפור והקוסמטיקה, אך מדובר באביזר הבולט לעין ויוצר מראה מושקע ומאופר. לכן, לרוב הוא משתלב היטב עם איפור ושאר אמצעי הטיפוח (עיצוב שיער וכד’). כמובן שאת יכולה להשתמש בריסים מלאכותיים גם ללא כל “עזרי טיפוח” נוספים, אך לרוב נהוג להתאפר בנוסף לריסים עצמם, לפחות באזור העיניים. כך, מעניקים ריסים מלאכותיים מראה מושקע ואף זוהר ונוצץ, כמו של דוגמניות, כוכבות הוליוודיות וכד’.

X