משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור פנטזיה

תחום האיפור כיום, שלא לדבר על תחום האיפור המקצועי, הם כיום תחומים עשירים ומגוונים יותר מאי פעם בעבר. ניתן למצוא אינספור מוצרי איפור וטיפוח חדשים , ומראות איפור שונים ומעניינים, כאשר כל סגנון איפור מתאים למאורע שונה (למשלאיפור כלות הוא איפור מקצועי המותאם לכלה ביום חתונתה  ואיפור ערב מותאם לאירוע החגיגי אליו הולכת המתאפרת וכד’..), וחלקם הינם פשוט תחומי יצירה ואומנות של ממש – מאפרים מקצועיים וחובבניים כאחד אוהבים הרבה פעמים להתאפר ולאפר את הפנים או את כל הגוף בצורות אקסצנטריות ומשונות, בכל צבעי הקשת .

בין שלל תחומי האיפור החדשים יחסית, ניתן למצוא תחום אחד מעניין, צבעוני, ססגוני ופופולארי במיוחדאיפור פנטזיה. כולנו מכירים סרטים, סדרות טלוויזיה וקומיקס העוסקים רובם ככולם בפנטזיה (החל מאווטר , שר הטבעות ועד סרטי פיות שונים…). איפור פנטזיה הוא כאמור סגנון איפור ססגוני וצבעוני לרוב, אשר שואב את השראתו מסיפורי פנטזיה שונים.

איפור מקצועי לאירועים מיוחדים או איפור חובבני לכיףאיפור פנטזיה

כאמור, ניתן למצוא איפור פנטזיה ייחודי וססגוני במגוון צורות שונות, בין אם מדובר באיפור פנטזיה מקצועי, או באיפור חובבנילדוגמא בפורים .

בתור איפור חובבני, ניתן להבין מיד מדוע איפור פנטזיה מצית את דמיונן של אינספור נשים ונערות בכל רחבי העולם. לא צריך להיות מאפרת מקצועית על מנת שתוכלי לאפר את חברתך באופן פנטסטי ומלא דמיון וצבעאיפור ססגוני ומרהיב השואב השראתו מסיפורים כאלו ואחרים האהובים עלייך.

אך מה בדבר איפור מקצועי? היכן בעולם האיפור המקצועי ניתן למצוא איפור פנטזיה? התשובה לכך תלויה בהגדרה המדויקת של כל אחד ואחת למושגאיפור פנטזיה“, אבל באופן כללי ניתן למצוא איפור מקצועי ססגוני מסוג זה, אשר ראוי בהחלט להיקרא “איפור פנטזיה“, במקומות רבים. לדוגמה – בתצוגות אופנה רבות ניתן למצוא דוגמניות המעוטרות ומאופרות באופן מקצועי בצורה אשר בהחלט יכולה להיחשב כ”איפור פנטזיה” .

גם במקומות רבים ושונים בתעשיית האיפור ניתן למצוא כיום איפור פנטזיה, החל מהצגות תיאטרון ייחודיות ועד למופעי רחוב ססגוניים או אפילו סרטי קולנוע רבים.

איפור פנטזיה נלמד פעמים רבות במסגרת קורס איפור מקצועי – בין אם בקורס איפור מקצועי  , בין אם בקורסי איפור מתקדמים יותר או השתלמות חד פעמית . כל מאפרת מקצועית ומנוסה יכולה לתת טיפים לאיפור, גם בתחום הפנטזיה, אבל על מנת לעשות זאת ממש טוב חייבים להתאמן, ולהשתמש בכל פיסת דמיון העומדת לרשותנו…

לכן מדובר בסגנון איפור ייחודי ו”פנטסטי” כל כך, המושך את עיני כל הנוכחים בסביבה כמעט ממבט ראשון…

 

X