משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

צעדים ראשונים בתחום האיפור המקצועי

עולם האיפור המקצועי מהווה מקור פרנסה ועניין למאפרים ומאפרות ישראלים רבים. עבור החדשים בתחום השואפים להצליח ולהתקדם בו, הכניסה לעולם האיפור המקצועי עלולה להיות מעט מרתיעה ומבלבלת – מאיפה מתחילים? כיצד משיגים את העבודה הראשונה? כיצד בונים ניסיון בתחום כאשר כל מקום עבודה נחשב מעוניין לשכור מאפרים בעלי ניסיון וותק רב בתחום?

ובכן, אם אתם בתחילת דרככם בעולם האיפור המקצועי וחווים את הבלבול והרתיעה האלו, החדשות הטובות הן כי לא רק שאתם לא לבד, אלא המציאות אינה מפחידה כפי שהיא עלולה להצטייר. ישנן דרכים שונות ויעילות להתחיל את דרככם בתחום ולבנות לעצמכם קריירה כמאפרים מקצועיים.

קורס איפור מקצועי למתחילות

קורס איפור מקצועי ולימודים בתור צעד ראשון הכרחי

בדומה לתחומים מקצועיים רבים אחרים, גם תחום האיפור המקצועי הוא תחום מפותח ועשיר בידע ובפרקטיקות עבודה, כלומר – יש הרבה מה ללמוד. כאן היתרון הגדול – הלימודים המקצועיים במסגרתם תרכשו כלים מקצועיים בסיסיים כמאפרים יהוו לא רק מקור לידע והסמכה, אלא גם קישור טוב לצעדים הראשונים שתנקטו בתחום. הרבה מאוד מאפרים ומאפרות מקצועיים החלו את דרכם המקצועיים באמצעות הפניות וקשרים שיצרו במסגרת קורס איפור מקצועי שעשו. את בתי הספר לאיפור מנהלים אנשי מקצוע בעלי וותק רב וקשרים מקצועיים רבים בתחום. כך, הם יכולים להפנות תלמידים ובוגרי קורסים למקומות עבודה רלבאנטיים, בהם יוכלו להתחיל לצבור ניסיון בתחום.

אין כמובן הבטחה מפורשת כי כל תלמיד ותלמידה יקבלו הפנייה וקישור למקום עבודה חלומי מיד בסיום הקורס, אך ניסיון העבר מראה כי תלמידים ותלמידות אשר השקיעו והראו נכונות ללמוד ולהתפתח בתור מאפרים מקצועיים השיגו לרוב קישורים לעבודות ראשונות בתחום, אשר היוו בסופו של דבר מקפצה להמשך קריירה משגשגת בתחום האיפור המקצועי. לכן, מהווים לימודי איפור מקצועיים הן מקור חשוב לידע והסמכה מקצועית, והן מקור טוב ליצירת קשרים והזדמנויות עבודה מעניינות בתחום.

לימודי איפור

מהו התחום המסוים בו אנו מעוניינות להתמחות?

שאלה חשוב ביותר אותה עלינו לשאול את עצמנו בתחילת דרכנו בעולם האיפור המקצועי היא – מהו התחום המסוים המושך אותנו ביותר בתוך עולם האיפור המקצועי. האם אנו מעוניינות לעסוק באיפור כלות מקצועי, איפור ערב לאירועים חגיגיים במיוחד, איפור לתעשיית הבידור (קולנוע, טלוויזיה, תיאטרון וכד’) או אולי בתחום אחר דוגמת הוראת איפור מקצועי?

ישנם כאמור תתי תחומים רבים ושונים בעולם האיפור. על ידי בחירת תת התחום הספציפי בו נרצה להתמחות נוכל להתחיל לכוון את צעדינו הראשונים בתחום. הרבה יותר קל לצעוד את הצעדים הללו כאשר אנחנו יודעות בדיוק את התחום המסוים בו אנו מעוניינות להתמחות, או לפחות לנסות. לאחר שהחלטנו על כיוון מסוים, יהיה קל הרבה יותר ליצור קשרים בתחום ולהשיג עבודות ראשונות בתחום זה על מנת לצבור ניסיון. ההחלטה על תת התחום הספציפי תחסוך לנו הרבה מאוד זמן, ותמקד אותנו לקראת ביצוע צעד ראשון מוצלח בקריירה החדשה שלנו.

קורס איפור מקצועי

X