משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

התאמת איפור כלות לשמלה ולתסרוקת

איפור כלה

ביום החתונה, אין כלה שלא חשוב לה במיוחד להיות יפיפייה ומושלמת כמו שהיא חלמה שהיא תהיה ביום המיוחד הזה. לכן, קיים אצלנו בסטודיו עדה לזורגן חדר כלה, אשר בו מכינים מיטב בעלי המקצוע את הכלה ליום החתונה.

איפור כלותעולם ומלואו

איפור כלות הוא תחום עשיר בתוך עולם האיפור המקצועי, אשר התפתח בעקבות הצורך והרצון של נשים להיראות מיוחדות ויפות במיוחד ביום חתונתן. לכן, מאפרת כלות מקצועית למשל, זה תחום עיסוק ששמור רק למאפרות אשר עברו קורס איפור מקצועי, והתמחות ספציפית בתחום של איפור כלות.

כאשר הכלה לעתיד יושבת בסלון הכלות וזוכה לטיפול מקיף אשר דואג לכל אותם פרטים קטנים שהזכרנו לעיל, אחד מבעלי המקצוע שמטפלים בה הם כאמור מאפר או מאפרת כלות מקצועית, אשר יודעת כל מה שיש לדעת על איפור כלות ע”י מאפרת כלות מקצועית . וכאן, מדובר בתחום לא טריוויאלי כלל – איפור כלות זה תורה שלמה הכוללת אביזרי איפור רבים ושונים וטכניקות מיוחדות המותאמות לאיפור ביום החתונה.

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת החשבון בכל הנוגע לאיפור כלות, הוא כי קיים צורך מהותי להתאים את איפור הכלה לשאר האלמנטים המרכיבים את המראה הכללי שלה, ובמיוחד לשמלת הכלה ולשיער שלה. הסיבה לדגש על שני אלמנטים אלו הוא כי בשילוב עם איפור כלות, מדובר באלמנטים החשובים ביותר במראה של הכלה. שמלת הכלה היא הדבר הכי בולט לעין בכל החתונה כולה, וכך גם השיער של הכלה – אחד הדברים הראשונים אליהם שמים לב כאשר הכלה נכנסת לאירוע. לכן, קיים צורך מהותי להתאים את האיפור של הכלה לשמלת הכלה ולעיצוב השיער שלה. כמובן שקיימים סגנונות רבים ואפשרויות רבות לעיצוב השיער והשמלה של הכלה, ולכן על מאפרת הכלות שלנו לעבוד באופן צמוד ומתואם עם מעצבי השיער ומעצבי השמלה, ולוודא כי היא מאפרת את הכלה בהשראת המראה של השמלה.

גם במקרה של איפור מקצועי אשר אינו בהכרח איפור כלות, דוגמת איפור ערב, קיים צורך להתאים את האיפור לשמלה ולעיצוב השיער. במקרה של איפור כלות וחתונה, חשובה ההתאמה בין כל המרכיבים שבעתייםכולם מביטים אל הכלה, מצלמים ומתעדים אותה לנצח, והיא תזכור ותיזכר באירוע הזה עוד פעמים רבות בעתיד, עד תראה את סרט החתונה שלה לנכדים. לכן, אין כאן מקום לטעויותאיפור כלה מתאימים לשמלת הכלה, ולעיצוב השיער שלה!

X