משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

כך תתאימי את המייקאפ לעורך

גוון עור הפנים הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר עבור התאמה נכונה של מייק אפ. גם תכשירי הקוסמטיקה והאיפור איכותיים עשויים לאבד מיעילותם, כל עוד לא מתבצעת התאמה מדויקת אל גוון העור. יחד עם זאת, נשים רבות אינן משקיעות את הזמן הדרוש בהתאמה מן הסוג הזה. התוצאה היא לרוב בחירה של גוון מייק אפ נטול השראה ואטרקטיביות.

התפקיד העיקרי של המייק אפ הוא לשמש כיסוי לפנים. בעזרת מייק אפ ניתן להסתיר כהויות, כתמי שמש או כתמי פיגמנטציה מולדים. המייק אפ מבטיח מראה אחיד לעור הפנים ואף מעניק הגנה מפני קרני UVשל השמש. מעבר לכך, מייק אפ מהווה בסיס אולטימטיבי לאיפור ויש לו משמעות ארוכת טווח.

טיפים לבחירת מייק אפ

חשוב לבחור מייק אפ המתאים לא רק לגוון העור אלא גם למצבו. עור שמן זקוק לתכשירי מייק אפ נוזליים ונטולי שומן במראה מט, בעוד עור יבש ינצל היטב את התכונות והמאפיינים של מייק אפ עשיר בויטמינים ואחוזי לחות גבוהים. אחד הטיפים היעילים ביותר עבור התאמת המייק אפ לעורך הוא לנסות אותו על קו הלסת ולא על גב היד, שלה גוון שונה. המייק אפ אמור להיעלם ולתמזג עם העור ואף להתאים לגוון הצוואר. מייק אפ המבצע את הפעולות הללו הוא לרוב המתאים ביותר עבור עור הפנים.

השלב השני של בחירת מייק אפ הוא בדיקה בתאורה הנכונה. לא מספיק למרוח את המייק אפ בתוך החנות וכדאי לצאת איתו החוצה, אל אור השמש. רוב נורות הפלורוסנט המפוזרות בחנויות מנטרלות את הצבע הכתמתם של העור ולכן יוצרות אשליה לא רצויה. עוד רצוי לברר האם המוצר מכיל מסנן קרינה ובאיזה אחוז מדובר. כל ניתן להבטיח מייק אפ עמיד המתאים למי שמבלה שעות ארוכות מחוץ לבית, מבצעת פעולות ספורטיביות או אפילו שוחה. תכשירי מייק אפ אלו מגיעים לשיא יעילותם במהלך פעילות גופנית ומתאימים למגוון רחב מאוד של סוגי עור.

עוד טיפ לבחירה נכונה של מייק אפ הוא לבצע החלפה בין תכשירי היום לערב. במהלך היום רצוי לתת העדפה לתכשיר מייק אפ נוזלי וקליל, בעוד בערב ניתן לעבור למריחה של מייק אפ מוצק. הטיפ הזה רלוונטי עבור נשים שעושות שימוש במייק אפ לאורך תקופה ויודעות לזהות את התכונות הנדרשות עבורן. מעבר לכך, מיותר לציין כי שני סוגי המייק אפ אמורים להתאים לגוון העור ולמראה הכללי אותו מנסים להשיג.

לסיכום, בעלות עור יבש צריכות להשתמש במייק אפ מועשר בלחות כגון תכשירים נוזליים. בעלות עור רגיל יכולות להשתמש במייק אפ על בסיס מים, בעלות עור שמן צריכות להעדיף מייק אפ נטול שומן ובעלות עור מבוגר יכולות להשתמש בתכשירים בעלי הזנה גבוהה עם רכיבים מיוחדים וויטימנים נוספים.

מייקאפ

X