משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור ערב – חמישה דברים שאתן חייבות לדעת

תמיד ישנם עוד כמה טיפים אשר יכולים להפוך איפור ערב מבינוני או טוב למושלם ומוצלח במיוחד. להלן חמישה טיפים אשר יסייעו לך להעלות את איפור הערב שלך עוד רמה אחת למעלה, כך שתיראי מושלם גם לאחר שעות של מסיבה סוערת:

מסקרה ומייק אפ עמידים במים – זה אולי נשמע כמו עצה מובנת מאליה, אך בפועל נשים רבות אינן חושבות על מוצרי איפור עמידים במים בהקשר של איפור ערב לקראת אירוע גדול בו הן צפויות להזיע. מרבית הנשים מקשרות אינטואיטיבית את המוצרים העמידים במים דווקא לאיפור יום בקיץ, בו הן צפויות להגיע למקור מים דוגמת הבריכה או הים. בפועל, באירוע ערב קיצי ממוצע בישראל את נוטה להזיע לא מעט, כך שמוצרים עמידים במים רלבנטיים ביותר עבור מי שרוצה להיראות במיטבה לאורך כל הערב. ספציפית במקרה של פודרה, מייק אפ (לדוגמא: 4K)ושאר התכשירים המיועדים להעניק שכבה יציבה ועמידה אשר תחזיק את האיפור במקומו מומלץ להשתמש בתכשירים המוגדרים כעמידים במים, גם אם אין שום רחצה מתוכננת עבור אותו ערב…

איפור ערב

הסוד הוא בתחימת אזורים – אחת הנקודות שנשים רבות אינן מודעות להן בכל הנוגע לאיפור ערב חגיגי ויוקרתי הוא כי אחת הדרכים הבסיסיות והיעילות ביותר ליצור מראה מרשים הוא על ידי תיחום של אזורים מסוימים. למשל, תחימת קו השפתיים באמצעות עיפרון בגוון של השפתון עצמו אוטומאטית מבליטה את השפתיים ומעניקה לכן מראה חושני ומרשים יותר. גם באזור העיניים ניתן להשיג מראה מהודר וקלאסי במהירות על ידי שימוש באייליינר לתחימת קו הריסים.

ערכת איפור מקצועית שהולכת איתך לאירוע – פעמים רבות איפור הערב שלנו זקוק לתיקונים או נגיעות קלות. לעיתים תיקון קל שבקלים יכול לעשות אפקט משמעותי ולגרום לך להיראות כמו מיליון דולר גם בשעות הקטנות של הלילה ולקראת סיום האירוע. לכן, מומלץ לקחת עמכן ערכת איפור קטנה וקומפקטית, כזו אשר נכנסת בקלות לתיק היד שאת לוקחת איתך, ומכילה את כל מוצרי הבסיס להם את זקוקה.

מוצרי איפור

פחות צבעים בלבוש, יותר אפשרויות באיפור – ככל שהתלבושת שלנו תהיה אחידה יותר מבחינת הצבעים שהיא מכילה, כך תהיה רמת החופש שלנו גבוהה יותר בכל הקשור לבחירת צבעי האיפור, ולהיפך. מדובר בהיגיון פשוט אשר כששמים לב אליו מגלים כי הוא מסייע המון בבחירת הצבעים של הלבוש ואיפור הערב גם יחד.

קודם נתאפר ורק אחר כך נפזר את השיער – כאשר אנו בוחרות בתסרוקת פזורה לאירוע אליו אנו מתכוננות, השיער מיועד לשמש כסוג של מסגרת עבור הפנים שלנו. לכן, נרצה להשלים את איפור הפנים ורק אחר כך לפזר את השיער ולתחום אותן. זאת במקום לנסות להתאפר עם שיער פזור, סדר פעולות לא נכון אשר רק יקשה על התהליך.

איפור ערב

X