משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

לקראת עונת החתונות – סדנת איפור כלות למאפרות !!!

קורס איפור עשית כבר ואולי את אפילו עובדת בתור מאפרת, אבל בינינוהתחום הכי כיפי, הוא איפור כלות. מי שעובדת כמאפרת כלות יודעת שזו זכות גדלה להיות עם כלה בים חתונתה .

כמו שאת יודעת, איפור הוא תחום רציני ולכן כדי להגדיל את מאגר הלקוחות שלך , את זקוקה לסימוכין מקצועיים; סדנת איפור כלות למאפרות היא בדיוק מה שאת צריכה על מנת שהכלות יתחילו לעמוד אצלך בתור.

לתת את הטוב ביותר

 כל כלה רוצה ליום חתונתה את הטוב ביותר : השמלה הכי מיוחדת , האולם הכי טוב , הקייטרינג הכי משובח , אך הדבר שהכי חשוב לה ביום הגדול שלה , זה האיפור כלה . איפור מקצועי כבר מזמן הפך לחובה לכלה ובנות המשפחה שלה ושל החתן. היום, קורס איפור וידע לגבי איפור מקצועילא מספיקים כדי לעבוד בתחום איפור הכלות , נדרש מהמאפרת ידע ספציפי הקשור לאיפור כלה ומתן שירות VIP לכלה .

אם תשתתפי בסדנת איפור כלות למאפרות, הקליינטורה שלך תצמח באופן משמעותי; כי יהיה לך ערך מוסף להציע לכלה , הסדנה תלמד אותך את כל מה שאת צריכה לדעת על איפור ערב ועל הענקת טיפים לאיפור עבור הכלה .

לכל שאלהתשובה

הסיבה להירשם לסדנת איפור כלות, היא סיבה מקצועית נטו; במסגרת הכשרתך כמאפרת, כנראה שלמדת על איפור ערב – אבל לא בטוח שהתמקדת בו. בדומה להשלמות מקצועיות אחרות, כאן מדובר בהשלמה מקצועית לכל דבר ועניין; בסדנת זו  תתמקדי בעיקר באיפור ערב ותלמדי כיצד להפוך אותו לאיפור המקצועי ביותר. הטיפים שתקבלי מהמדריכות בסדנה, יעזרו לך להתמודד עם סיטואציות שבהן תיתקלי במהלך עבודתך השוטפת עם כלות. לדוגמא : באיזה מוצרי איפור עלייך להשתמש כדי שהאיפור של הכלה יהיה עמיד ל 12 שעות ? איך מאפרים את הכלה כך שהיא תראה טוב בתמונות ובסרט הוידיאו שמצולם בHD, אבל לא תיראה מאופרת בכבדות מציאות? איך מאפרים את הכלה כך שהאיפור שלה לא יימרח בגלל הדמעות (וכולנו יודעות שהן יגיעו)? איך להדביק ריסים לכלה ? והשאלה הגדולה מכולן מה הסוד באיפור כלה ,שהופך אותה לזוהרת ומאורת ביום חתונתה ? את התשובות לכל השאלות הללוועוד, תקבלי בסדנת איפור כלות, סדנה שתכשיר אותך מקצועית לאתגרים חדשים ותעניק לך טיפים כיצד לסגור לקוחות בפגישת הייעוץ .

אנו מזמינים אותך להירשם לסדנת איפור כלות עם המאסטר עדה לזורגן . בסדנת האיפור, עדה לזורגן , מאפרת הכלות המובילה בישראל , מגלה את סודות האיפור שלה וחושפת את שיטות האיפור הייחודיות שלה לקראת עונת החתונות 2012 .

למידע נוסף ניתן להתקשר לסטודיו עדה לזורגן  052-2542942

X