משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

מוצרי איפור וקוסמטיקה – מתנות שכיף לתת ולקבל

מתנות יכולות להיות דבר מהנה ומקרב, אך גם תחום מתסכל – לא תמיד אנו יודעות מה לקנות לאהובים ולקרובים אלינו, וכאשר מגיעה עונת החגים למשל, ואנחנו מרגישות צורך להעניק משהו נחמד להרבה נשים וגברים שונים הנמצאות ונמצאים בחיים שלנו, המטלה יכולה להיהפך למסובכת במיוחד. אותו הדבר נכון גם במקרה של ימי הולדת, כאשר נדמה לנו שכבר הענקנו לאותו אדם את כל מה שיכולנו להעניק לו במהלך השנים שעברו.

עבור כל מי שמתלבט/ת בנוגע למתנות לימי הולדת, חגים או כל מאורע משמח אחר, יש לנו פתרון קסם עבורכם – מתנות מעולם האיפור והקוסמטיקה. כפי שנראה מיד, כל אחד ואחת מאיתנו משתמשים באופן שוטף במוצרי קוסמטיקה, טיפוח או איפור, ולכן תחום זה מהווה הזדמנות אינסופית למציאת מתנות מתאימות, אשר יתקבלו בברכה ויהיו כיף אמיתי עבור המקבלים אותן.

מוצרי איפור

מוצרי איפור וטיפוח לנשים

לכולנו ברור שנשים רבות משתמשות באופן קבוע ושוטף באינספור מוצרי איפור וטיפוח. הדבר נכון במיוחד עבור נשים הנוהגות להתאפר מדי יום (אז הן עושות שימוש בעשרות מוצרים קטנים שונים), אך גם עבור נשים שאינן נוהגות להתאפר כלל. כל אישה משתמשת במוצרי קוסמטיקה מסוימים, בין אם מדובר בדאודורנט או בושם, קרם גוף או תכשיר לשיער.

לכן, כאשר אנו רוכשות מתנה עבור אישה מסוימת הקרובה אלינו, לבטח ישנם כמה מוצרים שהיא תשמח לקבל. אלו יכולים להיות מותגים אשר חדשים לה, ממוצרים בהם היא משתמשת כל הזמן (לדוגמה – בושם חדש, קרם גוף חדש אותו היא לא ניסתה עדיין וכד’), או מוצרים אשר יהיו חדשים עבורה לחלוטין (למשל – מוצרי איפור בסיסיים עבור מישהי שאינה נוהגת להתאפר, אך אולי תשמח לנסות…).

נשים בדרך כלל אוהבות לקבל מוצרי איפור, טיפוח וקוסמטיקה כמתנות, בין השאר מפני שזוהי מתנה שימושית עבורן. מה טוב יותר ממתנה שאת יודעת שהאישה המקבלת אותה תשתמש בה ותיהנה ממנה לאורך זמן?

מוצרי איפור מומלצים

כל גבר ומוצרי הטיפוח שלו

בכל הנוגע לגברים, קניית מתנות מתחום זה עלולה להיות מעט יותר מאתגרת. אחרי הכל, גברים בדרך כלל אינם משתמשים כלל במוצרי איפור, וגברים רבים אינם בעלי אוריינטציה חזקה לתחום הטיפוח והקוסמטיקה באופן כללי.

בתור התחלה, כדאי להבין כי גם בקרב הגברים אשר תחום הקוסמטיקה נשמע להם כדבר הרחוק ביותר מהם, כמעט כולם משתמשים במוצר טיפוח אחד או שניים. דאודורנט הוא הדוגמה הטובה ביותר, אך אחוז גבוה ביותר מבין הגברים משתמשים גם באפטר שייב אחרי הגילוח, בבושם, בתכשיר כזה או אחר לשיער ואפילו בקרמים שונים, בעיקר כאשר מתגלים גירויים בעור.

לכן, גם עבור גברים תמיד ניתן למצוא מה לקנות כמתנה מעולם הקוסמטיקה. אם את ממש אובדת עצות, נסי פשוט דאודורנט לגברים או אפטר שייב אשר מריח טוב בעינייך. אם את אוהבת אותו, קיים סיכוי טוב שגם הגבר אשר לו הוא מיועד יאהב אותו.

איפור

X