משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור ערב עדין – המדריך

נשים רבות נוטות להירתע מאיפור, בחשבן כי איפור אינו מתאים להן או לא הולם אותן. בפועל, שנים רבות של ניסיון מוכיחות כי בפועל לאיפור יש המון מה להציע לכל אישה ואישה, כאשר במקרים רבים חשוב להבין כי עבור אישה מסוימת מתאים איפור עדין, אלגנטי ואפילו בסיסי, במקום איפור בולט ומאסיבי. גם נשים אשר מתאפרות לעיתים תכופות ישמחו לעיתים לשנות סגנון וללכת על איפור עדין, אשר יתאים יותר למצב או אירוע מסוים.

 

להלן נקודות חשובות ומרכזיות, צעד אחר צעד, אשר יוצרות מדריך לקבלת איפור עדין ואיכותי, המתאים לכל אישה :

 

ההקפדה על איכות מוצרי האיפור חשובה במיוחד – בטרם נתחיל בנקודות הטכניות הנוגעות לאיפור עצמו, נדגיש כי במקרה של איפור עדין ומינימליסטי, הירידה בכמות האיפור בו נשתמש מביאה למסקנה כי איכות המוצרים בהם נשתמש תופסת מקום חשוב עוד יותר. כאשר האיפור שלנו ביום או אירוע מסוימים הוא עדין ובסיסי, חשוב שבעתיים שכל אחד מהמרכיבים בהם אנו משתמשות יהיה איכותי במיוחד, ויתאים לסוג וגוון העור שלנו. כך שכדאי להוציא מארון האיפור את המוצרים הטובים ביותר, ואלו המתאימים לנו אישית בצורה מרבית.

 

שכבת בסיס אחידה וחלקה – כשלב ראשון באיפור העדין נרצה ליצור שכבת בסיס חלקה ואחידה (כמו המייקאפ 4K). על מנת להשיג מראה חלק ננקה כמובן טוב מאוד את העור לפני שאנו מתחילות. בחרי גוון בו את משתמשת יחסית הרבה, וכזה אשר אינו בולט או רחוק במיוחד מצבע העור הטבעי שלך. הסוד באיפור עדין הוא ליצור מראה טבעי, כזה שאינו רחוק במיוחד ממראה העור שלנו כאשר הוא נטול כל איפור.

טיפ חשוב נוסף הקשור ליצירת מראה חלק ואחיד הוא למרוח את שכבת הבסיס הזו של המייק אפ גם על האזורים שמתחת לפנים – הצוואר והחזה העליון. כך, השכבה תיראה אחידה וטבעית יותר, ותספק בסיס טוב ועמיד יותר לאיפור שיבוא עליה.

 

קיבוע שקוף – לאחר מריחת שכבת הבסיס נרצה לקבע אותה. כאשר אנו מעוניינות בקבלת מראה עדין נשאף להשתמש בכמה שפחות צבעים עזים ובולטים. לכן, רצוי לקבע את שכבת הבסיס באמצעות פודרה שקופה, כזו אשר אינה מוסיפה פיגמנט לצבע העור שלנו או לצבעה של שכבת הבסיס.

 

נגיעה של סומק – אחת הדרכים ליצור מראה עדין ונעים מצד אחד, אך רענן ומלא חיות מצד שני, היא על ידי שימוש בכמות קטנה של סומק. מעט סומק בגוון אפרסק, לדוגמה, באזור הלחיים, ישיג בדיוק את התוצאה הרצויה המשלבת בין עדינות ומינימאליות לבין טבעיות מלאת חיים.

 

עיניים ושימוש בסומק – גם כאן הדגש הוא על שימוש בגוונים לא צעקניים, ובשאיפה גם כאלו אשר אינם רחוקים במיוחד מהגוונים הטבעיים שלנו. לדוגמה, ברור כי איפור מעושן כבד בגוונים כהים לא ישיג את המראה העדין אליו אנו שואפות. לכן, נרצה לבחור גוונים נעימים ורכים יותר, ולהשתמש במעט חומר יחסית. עבור נשים עם עיניים קטנות יחסית אשר אינן מספקות מקום רב ל”עבודה” (שטח למריחת האיפור), מומלץ להשתמש בגוונים בהירים יחסית. במקרה של עיניים גדולות ניתן ללכת יותר לכיוון של גוונים כהים של חום ואפילו שחור. רק חשוב לזכור להשתמש במעט צבע ובנגיעות קלות, על מנת שלא ליצור מראה כבד מדי אשר נוגד את הרעיון של איפור עדין.

בכל הנוגע לשימוש בסומק, ייתכן וניתן לוותר על שלב זה, במידה ואת מעוניינת במראה באמת מינימלי ובסיסי. עם זאת, אין מניעה להשתמש במעט סומק ועדיין לקבל מראה עדין ונעים. מומלץ לעשות זאת באמצעות מברשת גדולה יחסית ובטפיחות קלות ביותר ועדינות מסביב לפנים.

 

נגיעה של שפתון – נסיים בנגיעה קלה של שפתון, אשר את צבעו נקבע על פי הגוונים האחרים בהם השתמשנו בשאר הפנים. לעיתים ניתן להסתפק בגלוס שקוף בלבד, אשר ידגיש ויבריק מעט את הגוון הטבעי של השפתיים שלנו, וישדר מראה טבעי ועדין במיוחד.

X