משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

המלצות לאיפור עדין בחג

סגנון איפור עדין יכול להתאים לארוחת החג ומאפשר הדגשה של תווי פנים טבעיים, לבוש לבן ותסרוקת חגיגית. האיפור לא אמור להשתלט על מראה הפנים, אלא להיפך: איפור עדין מוצלח עולה בקנה אחד עם התאורה המלאכותית סביב שולחן החג ומבטיח מראה מחמיא. בנוסף, היום אפשר לקבל הכשרה קצרה במהלך סדנת איפור אישית ולצאת ממנה עם מגוון רחב של כלים מעשיים. נשים שנרשמות לסדנה מרוויחות ערך מוסף ומכירות מקרוב את ההבדלים בין מוצרי איפור וטכניקות איפור מקצועי.

ההמלצה העיקרית בהקשר של איפור עדין לחג היא על בחירה נכונה ומושכלת של קונסילר. שימוש בקונסילר נוזלי שמתאים לגוון העור מעלים עיגולים שחורים מתחת לעין והוא מתאים למי שמגיעה לארוחת החג תשושה. עם זאת, בסגנון איפור עדין עדיף לוותר על קונסילר במרקם קרמי. זהו תכשיר שמצטבר מתחת לעיניים ועלול לפגום במראה הכללי. מבחינת אייליינר, ההמלצה היא לנסות סוגים שונים של מכחולים לפני שמחליטים איזה פס לצייר. האפשרות המתאימות לסגנון עדין הן איילינר דק או חתולי. מכחול דק מקל על הדיוק ואפשר להשתמש בו יחד עם אייליינרים צבעוניים כדי למרוח פס עדין מעל העיניים.

התאמת גוונים למוצרי איפור

בארוחת החג כדאי להשקיע בהתאמת גוונים למאפיינים הספציפיים של מוצרי האיפור הנבחרים. ראשית, חשוב להכיר את סוג העור כדי לדעת איך לאפר אותו. כלל האצבע הוא להשתמש בקרם לחות לפי ההבדלים בין עור שומני, מעורב או יבש. איפור עדין יכול לשמש בתור הבסיס למראה רענן לכל אורך ארוחת החג. במידה ומתכננים לצאת מהבית מוקדם ובשעות הצהריים, מומלץ להשתמש בקרם לחות עם מקדם הגנה כדי למנוע פגיעה של פגעי השמש.

איפור עדין לערב החג מתאפיין בצבעי פסטל בהירים. אלו צבעים שמתאימים לרוב מוצרי האיפור, אך בעלות גוון עור שחום צריכות להשתמש בצבעים שיגרמו לעור הפנים להיראות חלק וטבעי. אפשר לדוגמא לשים סומק כדי להדגיש את עצמות הלחיים או להשתמש באייליינר שחור מתחת לעין ולעצב את המסגרת. לחילופין, עדיף לוותר על מסקרה שחורה שלא מתאימה לאיפור עדין ובהחלט לא עולה בקנה אחד עם האווירה של ערב החג.

טיפים קלילים לארוחת חג מוצלחת

יש עוד כמה טיפים שיעזרו לך להשיג איפור מקצועי בערב החג. קחי איתך חבילת מגבונים לחים להסרת איפור במקרה של מריחה, אך זכרי לנקות את האיפור כבר במהלך היום. נסי לדאוג לכך שהאיפור יהיה עדין ולא יורגש. מצאי את השילוב בין איפור עדין ומלטף לבין מראה מחמיא. בדקי סגנונות איפור לפי התסרוקת, השמלה ושאר האביזרים המשלימים.

לסיכום, כל אחת יכולה להירשם לקורס איפור ולקבל מידע על איפור עדין לתקופת החגים. לידע הנרכש בקורס יש חשיבות גדולה והוא מיושם על בסיס יום יומי גם בשגרה.

X