משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור עדין – להיות עם ולהרגיש בלי

האם כל איפור צריך להיות בהכרח בולט למרחקים? מי שבאמת מבין בתחום האיפור, יודע שאיפור מודגש יכול לעתים להיות לרועץ. יש מקרים רבים שבהם כל המוסיף גורע. נכון שיש גם מקרים שבהם אפשר להשתמש באיפור כבד יחסית (למשל לכבוד אירועים מיוחדים), אולם כאשר מדובר על איפור יומיומי, איפור לעבודה, ואפילו על איפור טבעי לאירועים (כולל איפור כלות טבעי) – אתן מעוניינות ללכת עם ולהרגיש בלי. אתן רוצות להיות עם איפור שידגיש את כל מה שיפה בפנים שלכן, אך עדיין רוצות לשמור על מראה טבעי מאד – ובעצם שלא יהיה נכיר שהתאפרתן. אז איך אפשר להשיג את התוצאות הללו?

שימוש במוצרי האיפור המתאימים

קודם כל, חשוב מאד להשתמש בגוונים שהם טבעיים יחסית – בין אם מדובר על מייק אפ, צלליות, ליפסטיק, וכיו“ב. הגוונים צריכים להיות זהים לעור שלכן, כדי שהן יוכלו להדגיש אותו, ולא להחליף אותו. מייק אפ מתאים בגוון טבעי למשל, יסייע לכם לעתים להסתיר קמטים או פצעים על הפנים, ולהשתלב בצורה נהדרת עם חלקים אחרים בעור הפנים. הליפסטיק צריך להיות בגוון טבעי לחלוטין עד כמה שאפשר. יש שממליצים להשתמש בקצת ליפגלוס, שמסייע להבליט את השפתיים וליצור מראה שהוא מעט יותר עסיסי, אך לא בצורה מוגזמת מידי.

מבחינת האיפור לעיניים, אפשר ליצור עיניים יותר חושניות וסקסיות, ועדיין לשמור על מראה טבעי. ניתן למרוח עפרון שעווה אשר מסייע ליצור מראה של עיניים פתוחות לרווחה, ובכך עוזר ליצור פנים יותר צעירות ורעננות. אפשר לעשות שימוש במעגלי ריסים. המראה של ריסים עגולות נחשב למראה טבעי יחסית, אף אם אין זו הצורה הטבעית של הריסים שלכן. יש קרים של נשים עם ריסים ארוכים במיוחד, שאף לא זקוקות למעגל ריסים כלל, והדבר נתון לשיקולכן.

באשר למייק אפ, מומלץ להשתמש במייק אפ הנוזלי. מדובר על מייק אפ שהוא קל יותר, ויוצר מראה פחות בולט. בעוד שהמייק אפ היבש מיועד לאיפור כבד והוא יוצר ממש שכבה חדשה בער הפנים, הרי שהמייק אפ הנוזלי משתלב היטב עם הגוון הטבעי של עור הפנים, ומסייע לכן לכסות על אזורים שונים.

האם יש צורך לפנות למאפרת מקצועית?

כאשר אתן רוצות ליהנות מאיפור עדין מאד לאירועים שונים, עולה ההתלבטות האם לנסות ולהתאפר בעצמכן, או לפנות למאפרת מקצועית. ההתלבטות הזו צפה, משום שנראה לעתים שאם מדובר על איפור עדין – אפשר לעשות אותו בבית. נכון שברמת האיפור היומיומי אתן יכולות להסתפק בניסיון שלכן, אולם כאשר מדובר על איפור טבעי לאירועים, דווקא כאן חשוב מאד לפנות למאפרת מקצועית. מדובר לא פעם על אתגר שהוא הרבה יותר מורכב – שימוש בכמות מועטה יחסית של איפור, בגוונים טבעיים – ועדיין יצירת מראה מושך במיוחד, והעלמת האלמנטים הבעייתיים מעור הפנים. לכן, חשוב מאד לפנות למאפרת שיש לה ניסיון רב בתחום, כדי שתוכל לספק לכם את הפתרון המתאים

X