משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

מסיבות איפור לילדות

בעבר הסתפקו רוב הילדות במסיבות יום הולדת שכללו עוגה חגיגית, שירי מסיבה, חטיפים וממתקים ומפעיל או מפעילה שארגנו את כל העסק, לפעמים היו אלו אבא ואמא שלקחו על עצמם את המשימה ולעיתים ליצן, זמרת או מפעיל ימי הולדת מהוקצע. הילדות של היום קוראות מגזיני אופנה, יודעות מי הם המעצבים הכי נחשבים ומהם הטרנדים הכי בולטים בעולם היופי והאיפור, לכן אין זה פלא שמסיבות איפור לילדות הפכו לפעילות פופולרית לימי הולדת.

מסיבות האיפור כוללות הדרכה מקצועית המותאמת לילדות על כל מה שקשור באיפור וטיפוח בסיסי. ברוב המקרים זוכות הנערות לשיעור הכולל נושאים כמו כיצד לבחור איפור מתאים לגילן ולשגרת היומיום שלהן, מה צריך לעשות כדי לשמור על עור פנים נקי ובוהק ואיזה ליפסטיק מתאים לגוון העור ולתווי הפנים שלנו וכמובן כיצד לשמור על שיגרת טיפוח כך שעור הפנים יראה הכי טוב ולמנוע אקנה .

הן לומדות כיצד להתאפר בלי לטעות, איך להשתעשע עם איפור ומה צריך להיות בתיק האיפור של נערה צעירה שמתחילה את דרכה בעולם הטיפוח והיופי. בנוסף, מתנסות הילדות במריחת ליפסטיק או צלליות, לומדות את הטכניקה הנכונה וסוללות דרך לשגרת איפור מוצלחת.

לחגוג בסטייל וללמוד על איפור

לצד מסיבות איפור הנערכות בבית הילדה או בכל מקום אחר בו היא חוגגת את יום הולדתה, ישנן פעילויות לילדות ולנערות המתרחשות גם בבתי הספר לאיפור ומאפשרות לבנות להגיע לסטודיו האיפור ולראות מאפרות מקצועיות בפעולה, לזכות לאיפור כמו במגזין או בהפקת אופנה ולהצטלם כשהן מאופרות ומטופחות.

לעיתים קרובות מקבלות הנערות גם מתנות קטנות מהצוות המארח או מהצוות שמגיע להתארח ולהדריך. מתנות אלו יכולות להיות תכשירי קוסמטיקה שונים, לקים, צללית צבעונית או ליפסטיק התואם לגילן ולסגנון הנערי שלהן.

בין אם מדובר בביקור בסטודיו או במסיבה בבית, התוצאה היא אירוע נוצץ, שכולו מוקדש לילדות וליופי שלהן ובניית הביטחון העצמי שלהן .הבנות  זוכות לפינוק אמיתי מצוות מקצועי ששומר על כבודן ומתאים את הדרכתו ואת הפעילות לגילן. זוהי הזדמנות עבורן לחגוג בסטייל, להרגיש כמו נסיכות אמיתיות וכמובן ללמוד על איפור וטיפוח.

למרוח ליפסטיק ולחשוב על העתיד

עבור ילדות שאוהבות את תחום היופי והאופנה מדובר בהרפתקה חלומית ויכולת אמיתית להתנסות ולחוות איפור מקצועי מהו. מי ששואפת לגדול ולהיות מאפרת מקצועית, מקבלת השראה לעתיד ולומדת את הבסיס על בשרה, מבחירת ליפסטיק נכון ועד למריחת לק בלי טעויות.

מסיבות אלו הן הזדמנות עבור כל ילדה ונערה להכיר את מקצוע האיפור מקרוב. נערות אלו יכולות להתאהב בתחום, להתקדם וללמוד איפור מקצועי ולהפוך את עולם היופי והאיפור לביתן הקבוע, כשהן מעבירות את המורשת הלאה, לצעירות הבאות בתור.

מסיבות איפור לילדות הן הדרך הכי טובה להכיר להן את סודות הטיפוח המתאימים לגילן ולהציג בפניהן את העולם הצבעוני והעשיר של האיפור. לאלו מהן שכבר התאהבו, מדובר בהגשמת חלום.

X