משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור זוהר לעונת האביב

עונת האביב המסמלת התחדשות ומתאפיינת במעבר מימים קצרים וחשוכים יחסית לימים ארוכים ומוארים יותר מהווה גם הזדמנות ליצור לעצמך מראה חדש ורענן, מראה זוהר ומואר יותר, אשר ישתלב היטב עם רוח העונה והפריחה הצבעונית שמסביב.

גם חג הפסח מספק כמובן הזדמנות מצוינת לחדש ולהתחדש, לרענן את תיק האיפור שלך ולנסות מראה מעט חדש ושונה.

איפור אביבי מתאפיין פעמים רבות במראה מואר וזוהר יותר. מהו הדרכים הפשוטות והמתבקשות ביותר ליצור איפור בעל מראה אביבי וזוהר ומהם מאפייני העונה שכדאי לקחת בחשבון בבואנו להתאפר?

 

הכנת עור הפנים לאיפור מקצועי לעונת מעבר המתאפיינת בשינויי מזג אוויר

על מנת ליצור איפור במראה אביבי זוהר, כמו גם איפור סטנדרטי ויומיומי, עלינו להתחשב בעונה בשנה בה אנו נמצאות. עונת האביב היא עונת מעבר, המתאפיינת פעמים רבות בשינויי מזג אוויר. לעיתים במהלך היום חם והשמש בוהקת, ואילו מיד לאחר השקיעה נהיה קריר. השינויים הללו בטמפרטורות, אחוזי הלחות והחום/קור הכללי שאנו מרגישות, משפיעים כמובן גם על האיפור שלנו ועל המראה הכללי.

בעונת המעבר האביבית צפוי עור הפנים להתייבש יותר מבדרך כלל, ועל מנת להתמודד עם מצב זה נרצה להזין את העור הלחות לפני שאנו מתחילות להתאפר, וכמובן לדאוג כי העור נקי באופן יסודי עוד לפני קרם הלחות. בנוסף, מומלץ להשתמש במסכות הזנה מדי פעם בעונות אלו, על מנת להשאיר את העור מוזן ומטופח.

חשוב להבין כי זהו חלק גדול ומשמעותי מאיפור אביבי זוהר – הכנה של מעמיקה של עור הפנים. רק כך נקבל מראה זוהר ומואר באמת.

 

להאיר את הפנים במקומות הנכונים – איפור זוהר לאביב

לאחר שניקינו, הזנו והכנו את עור הפנים כמו שצריך, ניגש למלאכה – איפור אביבי, זוהר ומואר.

מלבד לשימוש במוצרי האיפור הבסיסיים בהם אנו תמיד משתמשות, נרצה להאיר את הפנים על ידי הכנסת מעט ברק למקומות המתאימים בפנים. חשוב להבין כי יש להתחשב בתווי הפנים הספציפיים שלנו על מנת ליצור מראה זוהר אך עדיין אלגנטי, ולא ליצור מראה בולט מדי. כאשר עובדים עם מוצרים המעניקים ברק נקודתי עלינו לעבוד בזהירות ובאיפוק. דרך אחת להכניס ברק לעצמות הלחיים או לאזור האף הוא על ידי שימוש בשימר נוזלי. אותו ניתן לערבב בתוך המייק אפ בו אנו משתמשות בדרך כלל, אך להיזהר שלא להגזים עם הכמות. שימר נוזלי מבריק הוא מוצר פופולארי מאוד באיפור אביבי, מפני שהוא מעניק מעט ברק וזוהר, אשר יותר אפקט מרשים מאוד, בעיקר כאשר משתמשים בו במידה ולא עוברים את המינון הרצוי.

חשוב שלא ליצור ברק במקומות בפנים המתאפיינים בפגמים (דוגמת פצעונים, צלקות, חטטים וכו’), מפני שהברק נוטה להבליט פגמים.

בנוסף להברקה הקלה ניתן להשיג מראה אביבי רענן וזוהר על ידי שימוש בגוונים של זהב (בעיקר באזור העפעפיים) ועל ידי שימוש בליפסטיק מעט זוהר, גם כן בגווני זהב או כסף, ובהתאם כמובן לשאר הצבעים בהם השתמשת.

תמיד אפשר להשיג מראה זוהר גם בכתפיים ובאזור החזה כדי להאיר, ניתן לפזר באמצעות מברשת שימר או שניתן להשתמש בשימר נוזלי המיועד לגוף

(כגון:פיוז’ן גלוו ).

X