משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

חג האיפורים….

מסיבות הפורים כבר ממש מעבר לפינה וזה הזמן להשקיע בתחפושת הכי שווה לשנת 2012. אז מה נעשה השנה? איך נרגש, נחדש, נשמח ונהפוך את הפורים הזה לבלתי נשכח? התשובה, אם תהיתם, לא שוכבת במחסן התחפושות וגם לא בחנות הקרובה לביתכם שבה מוכרים תחפושות מן המוכן. התשובה יצירתית הרבה יותר ותספק את אפקט ה”וואו” שכל כך חשוב לנו כשאנחנו מתחפשים במטרה להפתיע את הסביבה, לצאת מעורנו ולשמח את עצמנו: איפור מקצועי ומושקע במיוחד.

יצירתיות לפי הזמנה

אם אתם מרגישים שהיצירתיות שלכם בכל הקשור לתחפושות כבר מיצתה את עצמה מזמן, מאפרת מקצועית יכולה לעזור לכם להוציא לפועל את התחפושת הכי הזויה שאתם יכולים לחשוב עליה; איפור הוא אמנות של ממש ומאפרות הן אמניות לכל דבר ועניין. אם אתם מתכננים ללכת ליותר ממסיבה אחת והחלטתם לגשת לסשן איפור מקצועי רק עבור המסיבה המרכזית שאליה אתם הולכים, המאפרת המקצועית שלכם תוכל לתת לכם טיפים לאיפור עבור המסיבות האחרות אליהן אתם הולכיםבהתאם לתחפושות שאתם מתכננים ללבוש.

לממש את הפנטזיה

איפור ליווה את בני האדם משחר הימים; לפעמים הוא מסמל רעות, כמו למשלצבעי מלחמה,

ולפעמים, או שמא עלינו לומרבדרך כלל, איפור מסמל דברים טובים ומשמחים. זה גם המקרה בפוריםחג האיפור האולטימטיבי, שמאפשר לנו להשתמש באיפור כדי לתרום לאווירת הקרנבל הכללית.

איפור מקצועי משדרג כל מראה פי כמה וכמה במיוחד כשמדובר באיפור מושקע וצבעוני כמו איפור לפורים. איפור לפורים מאפשר הזדמנות נפלאה עבור המאפרת להפגין את כישורי היצירה שלה ולהתייחס אליכם כסוג של בד קנבס אנושי, כזה שניתן להניח עליו צבע ואגב כך ליצור יצירת אמנות יפה ומיוחדת במינה.

איפור מקצועי מתאים לכל אחד; גברים ונשים, ילדים ומבוגרים. אם אתן, הנשים, בחרתן להתחפש למשהו אלגנטי ועדין שדורש איפור ערב מושקע (פיה או פרפר, למשל) – מאפרת מקצועית תוכל לעזור לכן להוציא את הפנטזיה מן הכוח אל הפועל; איפור – כמו שאתן יודעות – יכול לחולל קסמים ולהוות את הטאץ’ הקטן הזה שאתן זקוקות לו על מנת להפוך את האווטפיט למושלם.

כמו מקצוענים

קורס איפור הוא אופציה נוספת עבור אלה מכם שמעדיפים לבטא את היצירתיות שלהם בעצמם. נכון שלא צריך את פורים כדי להשתתף בקורס שכזה, אבל זו בהחלט הזדמנות נפלאה לעשות את הצעד ולרכוש כישורים בתחום. איפור מקצועי שימושי בהמון תחומים בחיים, כך שמדובר בהשקעה שבוודאי תחזיר את עצמה לאורך החיים – מספר פעמים. בקורס איפור תקבלו הרבה כלים שקשורים לאיפור וישמשו אתכם בהמשך כמו גם טיפים לאיפור ומידע חשוב על איפור – כמו איזה איפור נחשב לאיכותי ואיזה לא.

לסיכום, ניתן בהחלט לומר שפורים הוא חג האיפור; זוהי הזדמנות חד שנתית לשמוח וליהנות עם איפור כמו שצריך מה שגורם לנו לחשוב שאולי כדאי לשנות את שמו מחג הפורים, לחג האיפורים… חג שמח!

X