משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

דגשים לאיפור כלות בחתונות קיץ

לקראת עונת חתונות הקיץ הקרבה ובאה, נעבור על כמה דגשים עיקריים שחשוב לזכור בכל הנוגע לאיפור כלות בעונה החמה של השנה. הקיץ הישראלי יכול לעיתים להיות קיצוני, כאשר גם בימים ה”רגילים” יותר מדובר לרוב בטמפרטורות גבוהות ובאזורים מסוימים גם באחוזי לחות לא נמוכים. התנאים הללו מחייבים אותנו לשמור על כמה נקודות עיקריות באיפור הכלה לחתונה, על מנת שיתקבל מראה אופטימאלי והיום הגדול יעבור בשלום.

 

חומרי איפור עמידים לאיפור כלות בקיץ

אחת הנקודות החשובות ביותר, אותה אמורים להכיר כל מאפר/ת כלות מקצועיים, היא חשיבות השימוש במוצרי איפור חזקים ועמידים יותר עבור איפור כלה בחתונה קיצית.

על פי רוב, נרצה חומרי איפור עמידים מן הרגיל בכל חתונה, שכן כלות רבות נוטות לבכות מהתרגשות במהלך האירוע, לחלק אלפי נשיקות לאורחים וכו’, כך שבכל חתונה קיים צורך באיפור עמיד במיוחד על מנת שהכלה תשמור על המראה המטופח והמושלם שלה לאורך כל האירוע, לדוגמא: גלוס XOXO עמיד.

כאשר זה מגיע לחתונה קיצית, חומרי איפור עמידים ואיכותיים חשובים עוד יותר, שכן לדמעות, הנשיקות ושאר האינטראקציה של הכלה עם סביבתה, מתווספים גם תנאים של חום ולחות גבוהים, הגורמים לכלה להזיע. מאפרי הכלות המקצועיים יטפלו בסוגיה זו הן על ידי מוצרי איפור עמידים וחזקים במיוחד, והן על ידי שכבות הגנה וקיבוע לאיפור, בהתאם למראה הרצוי ולמראה הייחודי של אותה כלה.

 

ניקיון יסודי של הפנים ושמירה על מראה קליל יחסית ולא עמוס

נקודה חשובה נוספת באיפור כלות בקיץ היא ניקיון מעמיק ויסודי של עור הפנים. גם כאן, מדובר בנקודה חשובה עבור כל כלה, אך בחתונת קיץ חשוב במיוחד להכין את העור בצורה טובה על מנת שהאיפור יתקבע באופן אחיד וטוב, ולא ייפגע במהלך היום מהשמש או הלחות.

בנוסף, מאפרות כלות מקצועיות רבות ממליצות לשמור על מראה קליל יחסית מבחינת האיפור ביום החתונה. הכוונה היא לא להעמיס ביותר מדי איפור, צבעים עזים וכו’, אלא לשמור על מראה פשוט יחסית ואלגנטי. גם כאן, הסיבה היא כי חתונת קיץ היא בכל מקרה אירוע צבעוני ומוחצן יותר מאשר חתונת חורף, כך שדווקא שמירה על איפוק ויצירת מראה אלגנטי ומסוגנן עבור הכלה יכול להיות הפיתרון הטוב ביותר, ודווקא כל להבליט אותה על פני יתר האורחים והאורחות. בנוסף, עדיף שלא להעמיס באיפור גם למטרת התמודדות טובה יותר עם הלחות והחום הגבוהים – כמה שפניה של הכלה יהיו עמוסים יותר בשכבות של איפור חזק, כך גדלים הסיכויים שמשהו באיפור ישתבש במהלך האירוע, או אפילו לפני, עוד בשלב הצילומים או הנסיעה.

בנוסף, בחתונת קיץ חשוב במיוחד להיות ערוכים ומוכנים לתיקוני איפור במהלך היום, ואף במהלך האירוע עצמו.

 

לסיכום, על ידי שימוש במוצרי איפור איכותיים ועמידים המיועדים לאקלים חם ולח, ועל ידי הקפדה על ניקיון יסודי של עור הפנים ושמירה על איפור מאופק וקליל במידת מה, נוכל להבטיח מראה אולטימטיבי עבור הכלה הקיצית שלנו, ונגביר את הסיכויים לכך שהכל יעבור בשלום.

 

X