משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

טיפים לאיפור כלה בתנאי שרב

הרבה כלות מוצאות את עצמן נאלצות להתמודד בערב החתונה עם תנאי שרב. היום ורוב החתונות מתקיימות בחודשי הקיץ, מזג האוויר הים תיכוני בישראל מחייב התאמות ובעיקר בחירה בטכניקות איפור נכונות. הטיפ הראשון מתחיל עוד לפני האיפור עצמו ומחייב מריחה של קרם פנים. קרם איכותי מן הסוג הזה מרווה את העור היבש והצמא, תורם לתחושת הלחות ואף מקנה פלטפורמה עמידה לספיגת האיפור בהמשך. את קרם הפנים כדאי למרוח לפחות שעה לפני תחילת האיפור עבור הערב המרגש.

טיפ נוסף הוא להשקיע בבסיס טוב ועמיד עליו ניתן להניח פריימר משובח. זהו תכשיר שתפקידו לקשר בין העור לבין המייקאפ. עמידות הפריימר תקבע במידה רבה את המראה של הכלה, את ההתמודדות עם תנאי השרב וכמובן את המראה האסתטי של הפנים. יחד עם זאת, יש להבחין בין סוגים ומרקמים שונים של פריימר. רצוי להתייעץ עם איש מקצוע ומאפשר מנוסה לפני שבוחרים פריימר ולבדוק האם יש צורך בפריימר יבש, שמן, עם סיליקון או בלי. בכל מקרה, המאפיין המשותף לכל סוגי הפריימר אותם מניחים על עור הפנים לפני האיפור הוא ליצור עור אידיאלי.

בחירת מייקאפ ותחילת עבודה

אחרי שקרם הפנים נספג היטב והפריימר מונח ביסודיות, ניתן למרוח מייקאפ לפנים ולצידו קונסילר, פריימר עיניים או צללית וקרם על בסיס פריימר לעיניים. כל כלה בוחרת את סגנון האיפור המתאים עבורה ועבור השמלה. הטיפ בהקשר הזה הוא לשמור על טכניקה של עבודה בשכבות דקות מאוד. כך ניתן לשפר את תנאי העמידות של האיפור גם בתנאי שרב קיצוניים, במהלך חשיפה ישירה לשמש ואפילו תחת לחות.

יש להביא בחשבון כי כלות ביום חתונתן נשארות עם האיפור על הפנים במשך שעות ארוכות. בניגוד לאירועי ערב רגילים בהם האיפור נמרח שעה או שעתיים לפני האירוע בלבד, כלות מתחילות את התהליך כבר בצהריים. מבחינה מעשית המשמעות היא שיש לעבוד בצורה נכונה ולהקפיד על כל הטיפים המקצועיים.

איפור ללא צורך בשיפוץ או פודרה

איפור כלות מיושם עם צלליות המונחות מעל קונסילר וצביעת עפעפיים לפי הסגנון האישי. בשלב הבא כדאי למשוך קו איילינר ולייצר תיחום אסתטי, בעוד מי שמעוניינת בצבע פנים יכולה להשתמש באייליינר ג’ל. תחליף אחר המתאים לימי השרב בישראל הוא ציור בעפרונות עיניים עם מכחול ואחר כך מעבר על הקו עם צללית אבן. טיפ נוסף הוא להקדיש תשומת לב לריסים שיכולים לשדרג את ההופעה של הכלה. מומלץ לעגל את הריסים עם מכשיר ייעודי ולמרוח מסקרה עמידה במים.

כלות שעדיין חוששות ממראה האיפור בתנאי שרב יכולות להגיע אל האירוע עם תיק קטן ובו מגבונים, ניירות אורז לספיגת שומן והזעה וכמובן פודרה. מצד שני, איפור איכותי מונע את הצורך באמצעים מן הסוג הזה.

X