משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איך יודעים שבא אביב?

ככל שמתארכים הימים והאביב מגיע, מומלץ להתחיל לחשוב על מעבר באיפור משגרת החורף. כשזה מגיע ליופי, מינימליסטיות תמיד מתאימה. מאפרים משתמשים בגוונים עדינים לעיניים ולשפתיים, ובמראה מאוזן ושקט של גבות וריסים, תוך הדגש התמהיל של חזק מול עדין.

המגמה היא משחק עם תכונות הפנים אליהן מבקשת אישה למשוך תשומת לב, לצד מגע עדין של ניצוץ. ניתן להשתעשע עם מראה של שפתיים ורודות-כתומות תוך שימוש בשפתון מט, על מנת לקבל מראה פשוט וזוהר.

להלן מספר עצות אשר יסייעו להכנת העור למזג אוויר חם יותר ויעניקו רעננות למראה הפנים בעונה החדשה.

כנסי לחנות מוצרי האיפור של עדה ומצאי את המוצר המתאים לך !

קרם הלחות. החורף קשה מאוד לעור הפנים. קרם לחות הוא חובה למזג אוויר קר, הנפגע במיוחד מהמעברים בים הקור בחוץ לבית המחומם. יחד עם זאת שימוש באותם מוצרים במזג אוויר חם יותר, יכול להפוך את העור לשמנוני.

יש לבדוק מה מציעים המותגים האהובים. אם העור יבש בכל ימות השנה, יש לנסות קרם לילה עשיר על מנת לשמור את הפנים גמישות ורכות, ולהשתמש בקרם קל יותר במהלך היום.

התנסות בגוונים חדשיםאיפור אביב 2013 מביא עימו מספר גווני איפור חדשים, על מנת לעבור מצבעי השחור והחום של האייליינר, למראה אביבי קל.

יש לזכור את השימוש במקדם הגנה. הוא חשוב על מנת להגן על העור מפני השמש בכל ימות השנה, כמובן, אך הוא קריטי במזג אוויר חם. יש להקפיד לבחור במוצרי טיפוח עור בעלי מקדם הגנה על מנת להגן על הפנים מפני קרינה מזיקה.

מראה זוהר של עיניים בהירות. לעיתים קרובות, משתמשות נשים באיפור כבד בחורף, על מנת להחיות את צבע הפנים החיוור. באביב יש לנקוט בגישה עדינה יותר. באביב 2013 מראה העיניים יהיה בהיר, ולכן יש להשתמש בגווני פסטל, ורוד, ולבן-קרח.

ראשית, יש להאיר את העיניים באמצעות קונסילר קרם. מתחילים בהדגשה עדינה מתחת לריסים התחתונים ובפינה הפנימית של העיניים, ולאחר מכן יש למזג את הצבע בעדינות כלפי הגבה ובמורד עצמות הלחיים.

בעזרת מברשת קטנה ניתן לצבוע את העיניים בצללית בעלת גוון אור ירח על השליש הפנימי של העפעף. נתן להשתמש בצבע זה גם על עצמות הלחיים, על מנת לקבל מראה אוורירי אגדתי. בעזרת האצבע, מניחים על עצמות הלחיים רק טיפת צבע, על מנת לקבל מראה זוהר, עדין ויפה.

הגדרת קו הריסים. גם כאן ממשיכים את השימוש בגווני פסטל בהירים, על מנת להעניק מעט הגדרה לקו הריסים. יש לצבוע בעדינות את בסיס הריסים העליונות והתחתונות, ולמזג את הצבע בעזרן מקלון צמר גפן. יש להקפיד שלא להישאר עם קו שחור בוהק, אלא לקבל צל קלוש.

אבקת פודרה. על מנץ להעניק מעט חיים ללחיים ולהיפטר מכל ברק מיותר, יש להשתמש בצבעי סומק ממגוון הצבעים החדשים המוצעים לעונה זו. ולטפוח בעדינות על הפנים באזור הלחיים, המצח והסנטר.

סיום בעזרת גלוס. יש לסיים את המראה בעזרת גלוס בוהק או מט, ולבחור גוונים בהירים על מנת לקבל תוצאות מאופקות. צבע הפפאיה הוא אידיאלי לשפתיים. ניתן גם להספיג את השפתיים בעזרת האצבע במרכז השפתיים או ללכת על מראה מבריק מלא בעזרת צינורית הגלוס.

מראה אביבי יכול להיות פשוט וכיפי בעזרת גווני איפור עדינים. למרות האיפור המלא, עדיין מקבלות הפנים מראה זוהר, קליל ומנצח.

X