משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

כמה קל לשפר את מצב הרוח עם איפור

לא פעם את יכולה להרגיש מעט מדוכדכת, ואת מחפשת דבר מה שישפר את מצב הרוח שלך, ויאפשר לך להרגיש קורנת שוב. לחלופין מצב הרוח שלך דווקא מעולה – אבל חברה טובה או קרובת משפחה כמו אם, אחות או בת מרגישות קצת רע מסיבות שונות. אם תוכלי לפנות בעצמך או להפנות את מכרותייך אל מאפרת מקצועית, אין ספק שבעזרת קסם האיפור – מצב הרוח של כולכן ישתפר . כן, כן, אין אישה או בחורה שלא תרגיש טוב יותר, כאשר תביט במראה ותיווכח לדעת שפניה המאופרים בקלילות נותנים לה צבע וחיוניות . אישה שחשה שהיא נראית טוב, תחוש טוב יותר לגבי עצמה בכל המישורים.

להכיר את הסודות של האיפור

לרוב כולן רגילות לחשוב על איפור באופן מאד דיכוטומיאו שיש איפור יומיומי פשוט, או שיש סגנונות איפור כמו איפור ערב או איפור כלות, ורק אז הולכים למאפרת מקצועית. אולם, גם אם אינכן צריכות איפור כלות, עדיין אפשר לקבוע פגישה עם מאפרת מקצועית, על מנת ללמוד טיפים וסגנונות איפור לשדרוג המראה שלכן  ולהדגיש את החלקים היפים שבהם, בד בבד עם טשטוש החלקים המוצלחים פחות….

אפשר לקבוע אצל המאפרת איפור מקצועי למאורע ספציפי  ואפשר גם לקבוע סדנת איפור חד פעמית . בסדנה הזו, המאפרת תלמד אתכן איך להפיק את המקסימום ממוצרי האיפור שברשותכן , אילו סגנונות איפור מתאימים עבורכן, מתי עליכן להתאפר, האם אתן צריכות לשנות דבר מה בסגנון האיפור הקבוע שלך , ובמילים אחרות – איך להמציא לעצמכן לוק חדש לחלוטין, שישדרג את מראה פניכן ויגביר את תחושת הדימוי העצמי החיובי.

נפש בריאה בגוף בריא

אין ספק, שנשים רבות מרגישות טוב – אם הן יודעות שהן נראות טוב. לכן כולן מוזמנות לפנות אל מאפרת מקצועית, שתוכל לסייע להן עם איפור מוצלחכל בחורה מגיל ההתבגרות מוזמנת לפנות למאפרת המקצועית שלה, לקבל טיפים שונים באיפור , לרכוש מוצרי איפור במחירים מוזלים , ולהבין איך היא יכולה לטפח את עצמה, ולהדגיש את הנשיות שלה. איפור מקצועי יכול לחולל פלאים בעזרת כלים ייחודיים שיש למאפרת מנוסה.

מעט מייק אפ , מסקרה, סומק וליפסטיק יתנו לך צבע לפנים , ותוכלי להרגיש קורנת וסקסית ולא חיוורת ועייפה .

איפור מקצועי יודע היטב איך להדגיש את מה שנראה טוב ולטשטש את מה שנראה פחות טוב. התוצאה הסופית תביא את האישה המתאפרת לשמחה רבה הודות למראה הצעיר והרענן שנוצר בעזרת האיפור. זה הזמן לפנות למאפרת מקצועית, לחזק את הביטחון העצמיומצב הרוח יתרומם פלאים!

X