משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איך נתאפר בחורף הקרוב

בחורף הקרוב מתאפרים למטרת העצמה נשית ובסגנון שעוטף את תווי הפנים בצורה מחמיאה. האיפור כולל הכלאה ושילוב בין מקורות השראה שונים, הוא נשען בעיקר על סגנון שנות ה-70 של המאה הקודמת והוא בא לידי ביטוי בטקסטורות מבריקות ומנצנצות. בחורף הקרוב נוכל גם להתאפר בגוונים חמים כמו של צבעי תבלינים ולהשתמש במוצרי איפור עמידים להשגת מראה מעושן.

מבחינה פרקטית, בחורף הקרוב כדאי לנצל את הידע שנרכש בתחום האיפור ולעקוב אחר מספר צעדים לטיפוח נכון. ראשית מומלץ לבחור גם השנה בצלליות בגוון טבעי ככל האפשר, או לחילופין לשנות את הפרידגמה הרגילה עם נגיעות של זהב. שנית, יש לזכור את ההבדלים בין הצלליות: צללית במרקם אבקה דחוסה תעניק זוהר ועמידות, בעוד צללית דלילה תדרוש יישום של מספר שכבות לפחות. זהו הבסיס לאיפור נכון בחורף הקרוב ובעונות המעבר שיגיעו אחריו.

מוצרי איפור לחורף

המעבר לאיפור חורף דורש התאמה של מוצרים מסוימים. בחורף הקרוב נוכל לתת עדיפות לגוונים מעושנים של ירוק בקבוק, חאקי, זהב, בורדו, חרדל, אפור וכסוף. יש לנקות את הפנים עם תכשיר איכותי ולמרוח קרם לחות כדי להתגבר על היובש באוויר, אך חשוב גם לשמור על מראה איפור יפה ועדין. החורף הוא זמן טוב להוציא מהארון פריימר כדי לקבע את האיפור ולסגור נקבוביות פעורות בעור שמן. הפריימר הוא גם תכשיר מומלץ שמהווה בסיס למייק אפ.

בחורף העור יותר בהיר ופחות שזוף ולכן יש להתאים לו גוון מייק אפ מחמיא. עושים זאת באמצעות מריחת טיפת מייק אפ על כריות האצבע, נגיעה בעדינות בנקודה קטנה בבית החזה ולאחר מכן ביצוע תנועת טשטוש. במידה והנקודה נעלמת, ניתן להסיק שמדובר על גוון רצוי ומתאים לחורף. אפשר למרוח את המייק אפ עצמו על עור הפנים בעזרת ספוגית, מברשת קבוקי או מכחול ייעודי.

הצד המעשי של האיפור המקצועי

אפשר לענות על השאלה איך נתאפר בחורף הקרוב רק אם לוקחים בחשבון את האופציה של איפור מקצועי. מי שלא רוצה לבזבז זמן, כסף ואנרגיות על מראה לא מעודכן צריכה להשתתף בסדנת איפור אישית. כל סדנה כוללת הקניית ידע כללי וטיפים לשימוש במוצרי איפור משובחים. הסדנה נערכת בליווי מאפרת מקצועית צמודה והיא מתאימה לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים. אפשר להירשם לסדנת איפור מקצועי כדי להפוך תחביב אישי למקצוע, או למען העשרת הידע הכללי בלבד. בסדנה לומדים על הבדלים בין איפור ערב ובוקר, על איפור לאירועים ועל המוצרים שהופכים קוסמטיקאית רגילה למאפרת מקצועית.

לסיכום, בחורף הקרוב מתאפרים במקצועיות ומדגישים את המראה המחמיא של תווי הפנים. משתמשים בהרבה צבעים חמים ולא שוכחים לבחור היטב את מוצרי האיפור. בנוסף, משתתפים בסדנת איפור מקצועית כדי להפוך למומחים ברמה הגבוהה ביותר.

 

X