משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איך לבחור מברשות איפור מקצועיות?

בתחום מוצרי איפור, ישנו היצע גדול של כלים אשר בהם יכולים לעשות שימוש מאפרים מקצועיים. אך הסוד של איפור מקצועי הוא לא רק בחירת מוצרי איפור באיכות גבוהה, אלא גם צורת ההתאמה ביניהם לבין הלקוח. במילים אחרות, מוצרי איפור אשר מנוסים על גברים או נשים בעלי גוון וסוג עור שאינם מתאימים, לא ישיגו את התוצאה הרצויה. לכן, רכישת מוצרי איפור חייבת להיות מלווה על ידי אנשי מקצוע.

נהוג לחשוב כי כל קורס איפור מקנה טיפים לאיפור וכלים לרכישת המוצרים, אך לא כך הדבר. האמת היא שרכישה נכונה של מוצרים היא גם פונקציה של ניסיון וידע. ללא היכרות עם ההבדלים בין מוצרי איפור, או לחילופין חוסר מודעות לייחודיות של מוצרי איפור ערב לעומת האופי של מוצרי איפור כלות למשל, בלתי אפשרי לבחור את המוצרים הנכונים. שמירה על מספר קריטריונים בעת בחירת מברשות איפור מקצועיות יכולה לעזור, ולכן לפני שאתם ניגשים לרכוש מברשת איפור חדשה, כדאי שתקראו את הדברים הבאים.

שיער טבעי או סינתטי?

ראשית, זכרו כי איפור כדאי לרכוש רק מחנות מקצועית. הסטודיו של עדה לזורגן ישמח לעמוד לרשותכם בעת רכישת מברשות איפור או כל מוצר אחר, ולהתאים עבורכם בצורה מושלמת את המוצר הרצוי. היות והמברשות הן ללא ספק אחד הדברים החשובים ביותר בעולם האיפור, כדאי להקדיש להן תשומת לב מיוחדת.

מחירה של מברשת איפור מקצועית נע בין 150 ל-300 שקלים, אך בעזרת תחזוקה נכונה היא יכולה לשרת אתכם שנים רבות. השפע בתחום מוצרי האיפור לא דילג גם על המברשות, וכמעט כל חברת איפור מובילה מייצרת מברשות ברמה גבוהה. כדאי לדעת, כי רוב מברשות האיפור עשויות משיער סינתטי או משיער טבעי, ולכל סוג שיער יש יתרונות וחסרונות. ייעוד השימוש הוא זה שאמור לקבוע עבורכם איזו מברשת לבחור: לא תמיד שיער סינתטי מעיד על איכות נמוכה, ובמקרים מסוימים אפילו עדיף מברשת כזו על פני מברשת משיער טבעי. תוכלו לזהות מברשות העשויות שיער טבעי על פי סיומת השערה, אשר אינה גזוזה ונותרת רכה בעת מגע בעור הפנים.

סוגי המברשות שתצטרכו

המברשות העיקריות, אותן צריכה כל מאפרת, הן מברשת להנחת מייק אפ, מברשת להנחת סומק או ברונזר, מברשת להנחת צלליות ומברשת לטשטוש צלליות. בכל קורס איפור תוכלו לעבור הכשרה לגבי מוצרי איפור והשימוש בהם, אך מומלץ להפעיל שיקול דעת ולא לרכוש מברשת אשר לא תעשו בה שימוש. זכרו, כי על מנת לשמור על המברשות יש לחפוף אותן באופן קבוע, אך לא להשתמש במרכך שיער, להקפיד כי המים לא יגיעו למתכת, ולייבש אותן במצב מאוזן. בנוסף, עם תדירות השימוש, תפסיק נשירת השערות מהמברשת, מה שנחשב למצב נורמלי.

X