משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

כיצד להתאים איפור לאקלים במצבי לחות או יובש

תחום הטיפוח האישי בקרב נשים ואף גברים ישראליים הולך ותופס מקום של כבוד. אנשים רבים מודעים למראה החיצוני, בוחרים באורח חיים בריא עם תזונה נכונה וכושר גופני, מקפידים על סגנון הלבוש, והנשים מוסיפות למראן הכללי גם את עיצוב השיער והאיפורנשים רבות לא מודעות לגוון עורן ולמבנה הפנים והעיניים שלהן ועל כן נגרמות טעויות רבות באיפור, הן בבחירת הצבעים והן בטכניקת האיפור שלהן .

אז איך לומדים להתאפר בצורה שתיראה טבעית וקלילה, ויחד עם זאת מושקעת וקפדנית?

תחנה ראשונהמאפרת מקצועית

נשים רבות משקיעות בסטייליסטית אישית שתסייע להם להבין כיצד להתלבש, שוכרות שירותי מעצב פנים לביתן, והולכות לספר צמרת שיטפל בשערן. מאפרת מקצועית היא בדיוק כמו כל אותם נותני שירותים ומטרתה היא לסייע לכן להבין כיצד להתאפר, ובמקרים חשובים כמו איפור כלות, איפור ערב לאירוע נוצץ וכדומה, גם לאפר אתכן בצורה מקצועית ומתאימה. בכלל, למי שמעוניינת להבין טוב יותר את רזי האיפור, התאמה מדויקת לעור פניה ולגווניה, וחשוב לה להתעמק בנושא, מומלץ לעבור קורס איפור מקצועי, או קורס איפור כללי, בו תוכל לקבל טיפים לאיפור קליל עם מראה טבעי, המותאם לעונות השנה.

תחנה שנייה טיפים לאיפור

חלומה של כל אשה הוא להיראות במיטבה, וכאילו לא השקיעה באיפור פניה כלל. כיצד נראים הכי טבעי ומה הסוד העומד בפני איפור מסוג זה? להלן טיפים לאיפור קליל עם מראה טבעי, המתייחסים להתאמת האיפור לאקלים המשתנה.

  • קיץ-בחודשי הקיץ מומלץ להשתמש במייק אפ נטול שומן ובמצב נוזלי ולא מוצק. כמו כן, גוון המייקאפ צריך להיות כהה יותר מהגוון בו אן משתמשות בחורף מיכוון שבקיץ תמיד אנו שזופות יותר לפחות בטון אחד מהחורף .

אם הולכים לים או לבריכה מומלץ להשתמש במוצרי איפור עמידים ( ליפסטיק , מסקרה ואיילינר ) כדי שהאיפור יהיה עמיד בתנאי החום והלחות .

חשוב לזכור להשתמש בחומרים בעלי מסנני קרינה, במיוחד אם אתן מבלות זמן רב בחשיפה לשמש ותמיד עדיף לפני האיפור למרוח קרם הגנה לפנים .

הקיץ הישראלי, כפי שמוכר לכולם הוא לח, גורם לזיעה מוגברת, והדבר האחרון שתרצה כלה הוא שפניה יבריקו ויזיעו ביום חתונתה. לכן איפור כלות בקיץ, מומלץ שיהיה מותאם לקיץ הישראלי , אוורירי ונושם עד כמה שניתן, ואת זאת יכולה לבצע עבורכן מאפרת עם נסיון מקצועי רב בתחום וחשוב שתשאיר לכם ערכה לתיקוני האיפור .

  • חורף-בחודשי החורף האיפור הוא שונה מהקיץ . החורף האפרורי והגשום עושה חשק לאיפור דרמטי ההולם את הסערה שבחוץ, הוא נשמר טוב יותר על העור, ואין סכנת מריחה כתוצאה מזיעה מוגברת. יחד עם זאת, מאופיין החורף במזג אוויר יבש, ברוחות עזות המגבירות את תחושת היובש, ועל האיפור להיות מותאם לאקלים זה.

חובה להזין את עור הפנים בקרם לחות עשיר ומזין כדי שהפנים לא יהיו יבשות ומתקלפות .

בחירת מייק אפבחורף ההמלצה היא להשתמש במייק אפ נוזלי בגוון בהיר מזה של הקיץ , כי אנו בהירות יותר ואם אנחנו רוצות במראה שזוף ניתן לשזף את הפנים ולעשות הצללות עם ברונזר וסומק .

היופי בעיני המתבונן.. ובידי המאפרת

יופי הוא אמנם עניין סובייקטיבי, אולם ישנם כללים ואף טיפים לאיפור, שרק מאפרת המתמחה בתחומים כמו איפור מקצועי לכלות, לאירועים, לצילומים וכדומה, יכולה לתת לכן כדי להדגיש עוד יותר את מה שהטבע כבר העניק לכן, לטשטש מראה עייף, ולהפוך אתכן לזוהרות, ויחד עם זאת עם מראה טבעי ככל האפשר.

X