משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

כיצד להסיר איפור עקשן במיוחד?

ניקוי פנים

מי מאיתנו לא היתה רוצה שהאיפור שלה יחזיק מעמד ל 24 שעות? במצבים רבים אנו נתקלות בצורך להשתמש במוצרי איפור עמידים וברב המקרים, נעדיף שיהיו עמידים במיוחד, כמה שיותר עמיד ובלתי ניתן למריחה והסרה.

לדוגמה, באירועי קיץ בהם קיים סיכוי גבוה שנזיע וכו’, באירועים חגיגיים בהם אנו מחלקות נשיקות לחברים ומכרים רבים, כאשר אנו נכנסות לשחות בבריכה או בים ובעוד אינספור מצבים נפוצים – איפור שלא יורד ונמרח הוא בגדר נכס.

ואכן, ישנם מוצרי איפור רבים אשר מיועדים להיות עמידים במיוחד. הבעיה האמיתית מתחילה כאשר אנו מעוניינות להסיר את האיפור הסופר עמיד הזה, מה אז? עד כמה שחשוב לנו שהאיפור יחזיק מעמד וישמור על המראה האסתטי שלנו? האם חשוב לנו יותר איפור עמיד או עור פנים בריא, נקי ונושם? מסיר איפור הוא אחד התכשירים החשובים ביותר עבור כל אישה. הניקוי העמוק משאריות האיפור, האבק ושאר מזהמים הוא הכרחי ויש להקפיד לעשותו מידי יום. להלן מספר דרכים עיקריות להסרת איפור מקצועי ובפרט איפור עמיד:

מסירי איפור מקצועיים ובאלם שמנוני

עבור מי שמשתמשת באיפור עמיד ונתקלת בצורך להסירו לעתים תכופות, קיימים מספר תכשירים ייעודיים בשוק הקוסמטיקה המיועדים להסרת איפור עמיד. לדוגמה – באלם קטיפתי אשר הופך לשמן עם המגע בעור, ומסוגל להסיר חומרי איפור עקשניים במיוחד. באמצעות מקלון אוזניים עדין ניתן למרוח את הבאלם גם על גבי עור יבש ובעדינות להתחיל להסיר את האיפור. גם החומרים העמידים והעקשניים ביותר יוסרו במהירות ובקלות יחסית והעור צפוי להישאר חלק. כל זה לא נכון לכל סוג של באלם כמובן, אלא בעיקר לאיכותיים ביותר המוגדרים כמיועדים במיוחד לטיפול באיפור עמיד.

כאשר את מחפשת מסירי איפור מקצועיים, עליך לוודא שהם מתאימים להסרת איפור עמיד וספציפית איפור מקצועי, אם זאת עליך להתחשב בנתונים הטבעיים שלך – וודאי שאת רוכשת מסיר איפור המתאים לסוג עור הפנים שלך (שמנוני/יבש וכו’) ומומלץ בשלב ראשון לקנות אריזה קטנה יחסית (במידה וקיימים גדלים שונים) על מנת שתוכלי לנסות ולראות האם מסיר האיפור מתאים לך, עובד ביעילות ומשאיר את עור הפנים חלק ונעים.

דוגמה טובה לכך הוא מסיר איפור דו פאזי אותו ניתן למצוא כאן באתר. מסיר איפור זה מתאים לכל סוגי העור ומכיל רכיבים טבעיים כמו קמומיל ותמצית במבוק – חומרים אנטי דלקתיים ועשירים בויטמינים אשר מזינים את העור. הזנה זו חשובה כמובן במיוחד כאשר מדובר במסירי איפור, שכן כאשר מסירים איפור עמיד גם שכבות חיצוניות של העור מוסרות יחד איתו, והזנת העור בויטמינים ולחות מסייעת לו להתחדש ולשמור על מראה רענן וצעיר.

מסיר איפור של עדה לזורגן

מסירי איפור בשטיפה

האפשרות השנייה להסרת איפור עקשן במיוחד היא באמצעות מסירי איפור בשטיפה. הכוונה בעיקר לסבוני פנים, אך לא כל סבון פנים מסוגל להסיר איפור עמיד ועקשן. ישנם סבוני פנים המיועדים במיוחד למטרה זו, כאשר גם כאן מומלץ לבחון לפני שקונים: האם סבון מסוים מיועד לעור יבש, שמנוני או לכל סוגי העור.

סבון פנים טוב יכול להשאיר את העור מועשר בלחות ובמצב רענן וטוב, אך סבון לא מתאים עלול לייבש יתר על המידה (כמובן שייבוש עור הפנים יכול להיות דווקא רצוי עבור נשי בעלות עור פנים שמנוני מדי, ולהיפך – הזנת העור בלחות רבה עלולה להתאים במיוחד לנשים בעלות עור פנים יבש – הכל תלוי בנתונים הטבעיים הייחודיים שלך).

אפשרות נוספת היא שימוש במי פנים. אלו עדינים יותר מסבון פנים ומאפשרים לחטא, לנקות ולרענן את עור הפנים. מי פנים מסוגלים לספוח לכלוך ושומנים מעור הפנים ולכן לנקות אותו ביעילות אך ייתכן כי במקרה של איפור מקצועי עמיד במיוחד יהיה צורך להשתמש גם בסבון פנים או במסיר איפור ייעודי בטרם השימוש במי הפנים המרגיעים את העור.

לסיכום, אין דרך אחת ויחידה להסיר איפור עמיד ועקשן במיוחד. במקום זאת, קיימות מספר דרכים, ועל כל אחת לנקוט בדרך המתאימה למצבה הספציפי – למאפיינים של עור הפנים שלה ולסוג מוצרי האיפור בהם השתמשה. בהתאם לנתונים אלו ולהעדפתך האישית תוכלי לבחור בין ניקוי בשטיפה באמצעות סבון ו/או מי פנים או בדרך של “ניקוי יבש” (למשל, באמצעות משחה ייעודית אותה ניתן למרוח גם על עור יבש ולהסירה באמצעות מקלון).

X