משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איך מאפרים עור שנוטה להזיע בקיץ?

יש לא מעט אנשים שאוהבים את עונת הקיץ החמה ונהנים ממזג האוויר החם ששורר במשך מספר חודשים בארץ. עם זאת, במידה ואת צריכה איפור מקצועי לקראת אירוע, ובוודאי אם כלה לקראת יום חתונתך, הרי שיש כאן עניין אשר דורש התייחסות. איפור בקיץ הוא שונה ומאתגר יותר מאשר האיפור בחורף. הסיבה לכך היא פשוטה מאד – בקיץ אנחנו נוטים יותר להזיע, והדבר פוגם באיפור, ובמראה הכללי של הפנים. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר על איפור לבעלות עור שמנוני , שנוטה להבריק במהירות , ולכן גם להזיע, ואף לפתח פצעונים. אז איך אפשר להתאפר כפי שצריך, ולהימנע מעור שמנוני ומבריק .

עושים שימוש במוצרים הנכונים

יש היום מגוון של מוצרי איפור , המותאמים ליום יום וגם לאיפור ערב ומיועדים לעור שמן הנוטה להבריק . המייק אפ המומלץ הוא מייק אפ נוזלי נטול שומן .רוב הנשים בכל מקרה  מעדיפות להשתמש במייק אפ נוזלימדובר על מייק אפ שיוצר תחושה פחות כבדה על הפנים מאשר מייק אפ מוצק .

מאפרות סטודיו עדה לזורגן אוהבות להשתמש במייק אפ של אסתי לאודרDouble Wear 

זה מייק אפ נטול שומן ועמיד ל 12 שעות  .

נעזרים במאפרות המקצועיות ביותר

ברור שיש עוד שורה ארוכה מאד של מוצרי טיפוח ואיפור, בין אם מדובר על איפור יומי או איפור כלות, שבהם אתן יכולות להשתמש כדי לנטרל את השומן בעור הפנים ( לדוגמא סרום וקרם לחות המתאימים לסוג העור שלך ) .

 אם אתן עומדות לקראת אירוע חשוב, ורוצה את האיפור הטוב ביותר מומלץ בחום לפנות למאפרת מקצועית. המאפרת עושה שימוש בחומרים מקצועיים ואיכותיים שמונעים הזעה לאורך האירוע וחשוב לא פחות בתמונות החתונה האיפור שלך יראה ללא דופי ועור פנייך לא יראה שמנוני ומבריק .

X