משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

מוצרי איפור היפואלרגניים

השימוש על בסיס קבוע, בין אם באופן יום יומי ובין אם מדי שבוע או חודש, במוצרי איפור שונים, הינו משותף למרבית הנשים. כולנו אוהבות להתאפר, אם לא מדי יום אז באירועים חגיגיים ומיוחדים.

בעוד קיימים בשוק מוצרי איפור רבים מסוגים שונים ומחומרים שונים, נשים רבות אשר סובלות מאלרגיות מסוימות נרתעות מלהשתמש במוצרי איפור, שכן פעמים רבות מדובר במוצרים המכילים חומרים אליהן אותה אישה רגישה, ויכולים לגרום לה לתופעות לוואי בלתי רצויות. זה נכון לא רק עבור נשים עם אלרגיות חמורות, אלא גם לנשים הסובלות מרגישויות ברמות משתנות, או אפילו לנשים עם עור פנים עדין במיוחד אשר אינו מגיב בצורה טובה לחומרים רבים בהם נעשה שימוש בתעשיית מוצרי האיפור.

עבור כל מי שסבלה או סובלת מרגישויות או אלרגיות מסוג זה, חשוב להכיר את עולם המוצרים ההיפואלרגניים – מוצרים אשר אינם מכילים חומרים המעוררים אלרגיות וגורמים לרגישויות. כיום, ניתן למצוא גם לא מעט מוצרי איפור, כמו גם מוצרי קוסמטיקה וטיפוח אחרים, העשויים מחומרים “נייטראליים” וידידותיים אלו, ומכונים – מוצרי איפור היפואלרגניים.

לא מספיק מוצרים מחומרים טבעיים

עבור נשים רבות הסובלות מרגישויות ואלרגיות בעור הגוף והפנים, לא מספיק למצוא מוצרי איפור העשויים מחומרים טבעיים בלבד. נשים רבות הסובלות ממצב זה נוטות לחשוב כי חומרים סינטתיים ו”בלתי טבעיים” הם הגורם היחידי לרגישויות ואלרגיות בעור הפנים, אך בפועל המצב מורכב יותר – נשים רבות סובלות מאלרגיות גם לחומרים טבעיים לחלוטין, כך שרכישת מוצרים המוגדרים כ”עשויים מחומרים טבעיים בלבד” לא תפתור את בעייתן. מוצרים אלו עלולים בכל זאת לעורר את האלרגיה, לא מפני שהם מכילים חומרים סינטתיים או מעובדים, אלא פשוט מפני שחומרים טבעיים שונים גורמים בעצמם לאלרגיות ורגישויות, דוגמת אבקנים של פרחים מסוימים אליהן רגישות נשים רבות.

לכן, עבור נשים הסובלות מרגישויות ואלרגיות בעור הפנים מומלץ לחפש את המילה “היפואלרגני” על גבי אריזת אותו מוצר איפור וטיפוח.

מוצרי איפור בטוחים לשימוש עבור אלרגיות ספציפיות או רגישויות כלליות

במידה ואת סובלת מאלרגיה או רגישות מסוימת ומוגדרת, סביר להניח שתוכלי למצוא מוצרי טיפוח ואיפור היפואלרגניים, המוגדרים כבטוחים ספציפית עבור סוג אלרגיה זה. ניתן כמובן למצוא פירוט של החומרים שמכיל אותו מוצר על גבי אריזתו, אך גם חיפוש באינטרנט יאפשר לך למצוא מוצרי איפור הבטוחים לשימוש ספציפית עבור נשים הסובלות מאותה רגישות ספציפית ממנה גם את סובלת.

במידה ומדובר ברגישות כללית יותר, כלומר – אם אינך אלרגית לחומר מסוים כלשהו אלא פשוט סובלת מרגישות ותופעות לווי בלתי נעימות כאשר את משתמשת בחומרי איפור, ניתן למצוא מוצרי איפור וקוסמטיקה היפואלרגניים אשר פשוט אינם מכילים שום חומר הידוע כגורם לרגישויות. מוצרים מסוג זה עשויים אך ורק מחומרים אשר לא תועדו כמזיקים או גורמי רגישויות בכלל, ומרבית הסיכויים כי גם את תוכלי ליהנות מהם ללא רגישויות נלוות או תופעות בלתי רצויות אחרות.

X