משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

כך גיליתי את עולם האיפור

קורס איפור תמיד היה החלום שלי, אך כנראה שאף פעם לא הבנתי מה המשמעות של איפור מקצועי בצורה מוחלטת. בניגוד למה שנהוג לחשוב, קורס איפור אינו עוסק רק בטכניקה של האיפור, בקבלת כלים או טיפים לאיפור נכון ובסוגים השונים של מוצרי איפור. קורס איפור מקצועי מבוסס גם על אספקטים עיוניים, המדגישים את חשיבות האיפור עבור החברה, וגם על ההיסטוריה של האיפור אשר הפכה אותו למה שהוא היום. קורס איפור ללא התמקדות באחד מן הנושאים ההללו אינו יכול להשיג את המטרה, משום שלבוגר הקורס לא יהיו את היכולות הדרושות על מנת לעמוד בקריטריונים הגבוהים ביותר.

כיום ידוע כי קורס איפור צריך לעבור אצל גורמים מקצועיים. למרות ההיצע הגדול של מכוני איפור בארץ ובעולם, גם בכל הקשור אל קורסי איפור אין תחליף לניסיון ומיומנות. כאמור, כאשר מתחילים קורס איפור, אפשר לדמיין את נושאי הלימוד, אך אי אפשר להבין את הרצינות וההשקעה הבאות לידי ביטוי במהלך הלימודים. זו הסיבה העיקרית לכך, שמבחינתי קורס האיפור של עדה לזורגן היה חוויה, ולא רק תהליך למידה.

קורס איפור אצל אנשי המקצוע של עדה לזורגן מוכיח, כי הכשרה של מאפר או מאפרת אינה מסתיימת בהדגמות בלבד, אלא מתחילה בהטמעת הבסיס לעבודה נכונה. לכן, כיום אני יודעת על איפור ערב וכל סוגי האיפור האחרים הרבה יותר ממה שהאמנתי שאדע, ויכולה לומר שרכשתי מיומנות מקצועית של ממש!

X